You are here
Zpestřete si chvíle ve vaší ložnici. Co je hitem? DOMOV Drbárna 

Zpestřete si chvíle ve vaší ložnici. Co je hitem?

Přijdou vám intimní chvíle s vaším partnerem nebo vaším manželem nudné? Pokud ano, není nic jednoduššího, než si je zajímavým způsobem zpříjemnit. Jak na to?

Přinášíme vám několik tipů, se kterými zaručeně nešlápnete vedle. První možnost se týká situace, kdy partnera zrovna nemáte po ruce.

V takovém případě může přijít vhod dokonalý nafukovací chlap. Jasná volba i pro vás. Na výběr je celá řada

možností, díky kterým můžete mít jistotu, že ve své ložnici zažijete něco zajímavého a unikátního, i když svého partnera zrovna nebudete mít po ruce.

Vsaďte také na osvědčenou klasiku

Nafukovací muži jsou poměrně zajímavou možností, kterou mnoho žen ještě nezná. I proto se většina z nich spíše drží klasiky. Pokud i vy chcete zvolit osvědčenou variantu ze segmentu erotických pomůcek, vyzkoušejte Venušiny kuličky. Ty jsou v poslední době stále větším hitem mnoha žen. Tomu jasně odpovídá také výběr jednotlivých možností, které nejenom že mohou přinést zajímavou funkci, ale jsou spojeny také s tím, že vypadají velice originální. Hit, se kterým vedle nešlápnete.

Co takhle vibrátor?

Další osvědčená klasika, která se hodí nejenom, když jste sama, ale je vhodná také ve chvíli, kdy si užíváte se svým partnerem. Lákadlo pro mnoho žen, které chtějí své intimní chvíle něčím zajímavým zpestřit. Navíc zaujmou i ceny, díky kterým je tato erotická pomůcka velmi žádaná. Hitem je dnes bohatý výběr, s ohledem na:

  • Tvary a velikosti
  • Různá barevná provedení
  • Funkce

Vsaďte i na afrodiziaka

I ty jsou zajímavou možností, kterou můžeme jenom doporučit a se kterou také nešlápnete vedle. Jsou cestou, jak si můžete zajímavě zpestřit prožitek se svým partnerem a jak získáte jedinečnou možnost zintenzivnit celkový sexuální zážitek. Různých možností je na současném trhu skutečně celá řada a tak záleží jenom na tom, jakou cestou se rozhodnete v tomto směru vydat právě vy.

 

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment