You are here
Zlaté šperky jako výraz vytříbeného stylu! Jak správně vybrat a jak se o ně postarat? DOMOV Móda 

Zlaté šperky jako výraz vytříbeného stylu! Jak správně vybrat a jak se o ně postarat?

Náušnice, náramky, náhrdelník i jiné ozdoby musíte volit tak, aby podtrhly vaši krásu. Jak toho docílit? Proč je zlato materiálem č. 1? Kolik vás budou stát? A jak zajistit, aby vydržely v perfektním stavu po co nejdelší dobu?

Zlaté šperky jako vaše součást

Žena by si v nejlepším případě měla vybírat šperk sama. Je sice krásné, když vás manžel či přítel překvapí a šperk vám koupí, jenže pokud nezná dokonale váš vkus, bude po otevření krabičky následovat jen křečovitý úsměv a nesmělé díky. Dejte mu proto taktně najevo, že pokud vám bude chtít dát cenný dárek, budete nejšťastnější, když vás vezme za ruku a půjdete ho vybrat spolu.

BeFunky Design

Líbí se vám bílé, růžové i žluté zlato? Už dávno neplatí, že se nosí jen jedna barva. Popusťte uzdu fantazii a kombinujte.

Péče není složitá

Po každém nošení použijte speciální hadřík na zlaté šperky. Vyčistíte s ním jemné nečistoty. Hadřík je napuštěn roztokem, který zvyšuje lesk, koupíte ho ve většině zlatnictví. Vyčištěný šperk uložte do šperkovnice na suché místo. Objevila se skvrna, která hadříku odolává? Šetrně ji zkuste odstranit pomocí kartáčku na zuby. Nepomohlo to? Zajděte do kvalitního zlatnictví, kde provádí čištění ultrazvukem.

Zlaté šperky nejsou drahé!Bez názvu

Na závěr máme tip na nákup. Luxus, zajímavé designy, neotřelé kombinace kovu a drahých kamenů najdete v e-shopu zlatnictvikleopatra.cz. Provozují i kamennou prodejnu v Hradci Králové. Ceny drží nízko. Je výhodou, že na e-shopu najdete i přímý kontakt na prodejce, který vám s výběrem poradí. Mají i širokou nabídku stříbrných šperků.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment