You are here
Zimní fotokniha od HappyFota – dejte rychle vzpomínkám šmrnc! DOMOV 

Zimní fotokniha od HappyFota – dejte rychle vzpomínkám šmrnc!

Máte úžasné fotky ze zimních radovánek? Nenechávejte je v telefonu či ve foťáku, mohli byste o ně lehce přijít. Šup s nimi do fotoknihy! Její vytvoření je snadné, rychlé a jde to i přes telefon!

Fotky ze zimních lyžovaček, sáňkovaček a koulovaček určitě do fotoknihy patří. Pokud jsou pro vás fotografie čímkoliv výjimečné, zaslouží si i výjimečnou kvalitu fotoknihy, a proto si je nechte vytisknout na fotopapír. Věděli jste, že při výrobě takové fotoknihy se používá značkový fotopapír, na kterém neulpívají otisky prstů? Už nikdy vás nebudou trápit „umaštěné“ stránky!

01_kolaz

Fotografie jsou kvalitní díky tomu, že jsou vyvolané fotochemickou cestou. Je dosaženo vyššího kontrastu i jasu. Další výhodou fotoknih na fotopapíru je ničím nepřerušený snímek i přes dvoustranu. Po otevření je kniha absolutně plochá, jako by to byla jedna stránka.

Výroba fotoknihy je velmi jednoduchá. I vy si ji snadno vytvoříte online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictví, programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes novou aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment