You are here
Zajímáte se o fotografii? Navštivte FOTOEXPO 2016, „učit“ zde bude i Robert Vano DOMOV 

Zajímáte se o fotografii? Navštivte FOTOEXPO 2016, „učit“ zde bude i Robert Vano

Jsme hrdým mediálním partnerem akce FOTOEXPO 2016. Jedná se o veletrh a festival současné fotografie, který se letos bude v Praze konat již po čtvrté. K vidění budou výstavy, zajít můžete i na workshopy. Je na co se těšit!

Přehlídka těch nejlepších!

logo-fotoexpo-2016Festival a veletrh FOTOEXPO 2016 začne v sobotu 22. října 2016, místem konání je Národní dům na Vinohradech. Pro účely festivalu jsou vyhrazeny dva velké sály, kde se představí firmy z oboru fotografie a budou zde probíhat i audiovizuální projekce fotografů, jedinečné workshopy a exkluzivní besedy. Těšte se na přehlídku toho nejlepšího ze světa současné fotografie.

Den plný fotografické zábavy odstartuje Martin Faltejsek, dvojnásobný vítěz prestižní soutěže Czech Press Photo v kategorii Canon Junior Awards. Přednášku bude mít například i divadelní a filmový herec Hynek Čermák, povypráví o odvaze a ženách. Fotografka Kata Sedlak vám prozradí tajemství, jak nejlépe fotit emoce a zážitky ve vaší rodině. Příběhy svých fotografií odtajní fotograf přírody Petr Bambousek, představí se o další výjimeční fotografové. Světoznámý Robert Vano představí vlastní tvorbu v Raisově sále, můžete ho „zažít“ na jeho workshopu.

Poku máte zájem o novou techniku, přehlídka bude bohtaá, představí se vystavovatelé Nikon, Canon, Fujifilm, Olympus, Sony, Hama, Phototools, Avacom, Zeiss, Eizo, Tamrac, Tokina, Epson, Zoner, FrameXX, Lowepro, Peak design, Giotto, Hasselblad, Tamron, Tiffen, Photon Europe, Unibind, Hi-Fi tisk, Fokapo, Foto Riegl, Fotonet.cz, Chromira,, GeniaPhoto, Quentin, Ilford, Case Logic, Lenspen,Manfrotto, Metz, Photostory, Terronic, Walimex Pro, Pictoart, Wacom a další…

Vstupenka stojí pouze 250 Kč, koupíte na GoOut.cz, více se o akci dozvíte na www.fotoexpo.cz.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment