You are here
Za da Vincim a památkami do Krakova! Zpáteční jízdenka za pouhých 380 Kč! Akční nákupy DOMOV 

Za da Vincim a památkami do Krakova! Zpáteční jízdenka za pouhých 380 Kč!

Přemýšlíte nad tím, kam ještě v létě vyrazit? Teploty moc na koupání nejsou, proto jsme trochu zapátrala a našla tip na výlet, který se vám doufám bude zamlouvat. Jedná se o výlet do krásného Krakova. Proč jet právě sem? Hlavním lákadlem je i aktuální cena zpáteční jízdenky, která je aktuálně k mání za 380 Kč. Kde koupit a co musíte v Krakově vidět?

Nabízí se 2 pohodlné spoje denně

S nabídkou extra levných autobusových jízdenek přichází provozovatel mezinárodních autobusových spojů na vysoké úrovni Lux Express.

Dopravce nabízí 2 spoje denně do Krakova a dále do Varšavy a zpět:

Praha (17:00; 23:40) – Brno (19:50; 02:30) – Krakov (00:20; 07:15) – Varšava (05:25; 12:10)

Varšava (08:00; 18:30) – Krakov (15:30, 23:40) – Brno (20:00; 04:20) – Praha (22:50; 07:00)

spojení do krakova

Cena jízdenky pro jednu osobu startuje na 380 Kč. Levně vyjde i výlet pro celou rodinu (např. 2 dospělí a 2 děti) v rámci akční nabídky koupí jízdenky za přibližně na 1 085 Kč. Jízdenky se dají koupit online.

U Lux Express se budete cítit velmi pohodlně. Autobus má polohovatelné sedačky, dost prostoru pro nohy a multimediální zábavní systémy – při cestě budete moci sledovat filmy, poslouchat hudbu apod.

Na festival již brzy!

Jestliže se odhodláte vyrazit v termínu 19.–20. srpna, můžete se zúčastnit festivalu Kraków Live Festival. Vystoupí zde hvězdy, jako jsou: Sia, Haim či Massive Attack.

Krakov je úchvatné město památek a umění

Co musíte v Krakově vidět? Doporučujeme návštěvu vrchu Wawel, kde se nachází královský hrad a katedrála, ve které byli korunování králové Polska. Za návštěvu stojí také Mariánský kostel s oltářem od Víta Stvoše.

katedrála krakov

Máte ráda umění? Navštivte Muzeum nadace Czartoryských, kde je aktuálně k vidění dílo Leonarda da Vinciho – obraz Dáma s hranostajem. K procházce doporučujeme také čtvrť Kaziměř s bohatou minulostí židovské komunity. Památky v této čtvrti jsou na seznamu památek UNESCO.

Uložit

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment