You are here
Vyzkoušejte i alternativní nákupy oblečení a doplňků pro vás a děťátko Akční nákupy DOMOV 

Vyzkoušejte i alternativní nákupy oblečení a doplňků pro vás a děťátko

Sháníte oblečení pro miminko? Chcete kvalitu za dobrou cenu? Jste těhotná a potřebujete si koupit oblečení a doplňky? Máte ráda trochu adrenalinu? Jen jeden obchod a jeho nabídka se vám bude zamlouvat. Spojuje totiž tradiční způsoby nakupování s alternativními. Využijete toho?

Překvapuje rozmanitostí

Obchod, který se vymyká běžnému standardu, se jmenuje Tinky.cz. Podle slov majitelů byl vytvořen, aby vykouzlil co nejvíce úsměvů na tvářích dětí a samozřejmě i dospělých. V první řadě válcuje konkurenci rozmanitostí nabídky. Seženete zde dětské oblečení, jako jsou kojenecké body, čepičky, košilky, capáčky, šatičky, kojenecké overaly a další. Vedle toho i veškeré potřeby pro spaní, přebalování, dále také kvalitní kosmetiku, hračky aj. Pro maminky nabízí těhotenské oblečení a doplňky.

Nakupování se špetkou adrenalinu i s výraznou slevou

Levné oblečení pro miminka nakoupíte klasickým způsobem – zboží vložíte jedním kliknutím do virtuálního košíku, vyplníte objednávku a odešlete. Výběr usnadní konfigurátor, na kterém se dá nastavit cenové rozpětí, značka, věk a pohlaví dítěte. Umožňuje také seřazení zboží podle ceny.DB_Premium_L_3D-228x228

Máte ráda slevy? Nadchne vás Tinkyáda. V této sekci nakoupíte za zvýhodněné ceny, nebo s dárkem. Například aktuálně jsou k mání za akční cenu jednorázové pleny DOLLANO Baby Premium s extra savostí až 500 ml, jako dárek dostanete vlhčené ubrousky.

Je libo špetku adrenalinu? Zúčastněte se na Tinky.cz holandské aukce. Funguje na principu klesající ceny a účastníkem se může stát každá osoba starší 18 let, která je registrována v zákaznické sekci na Tinky.cz.

A ještě List přání

logo2Zajímavou funkcí na e-shopu je List přání. Do něj si jednoduše poznamenáte produkty, které se vám líbí a ty následně skrze e-mail pošlete ostatním. Oceníte to například před narozením miminka, kdy vám chce spousta lidí něco koupit, i při jiných příležitostech.

Kdy začnete na Tinky.cz výhodně nakupovat vy?

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment