You are here
Vyrážíte na pláž? Užijte si pohodlí i svůdnost DOMOV Móda 

Vyrážíte na pláž? Užijte si pohodlí i svůdnost

Léto je v podstatě na počátku, nicméně už je nejvyšší čas mít na pláž ten správný outfit. Určitě byste nechtěla vyrazit v plavkách, které vám nebudou slušet. A pokud doma máte některé již spousty let, můžete se vsadit, že příliš parády nenaděláte! Pokud se aktuálně rozhodujete, jaké plavky si pro letošní sezonu pořídíte, jste na správném místě. V následujících řádcích vám dáme hned několik tipů na modely, které prostě a jednoduše frčí.

Současná doba se sice nese v duchu minimalismu, nicméně i celkové plavky mohou vypadat perfektně. V čem tedy vyrazit k vodě?

Celkové plavky nejen pro ostýchavé

Obecně latí pravidlo, že celkové plavky si oblékají ženy, které si příliš nevěří. Mnohdy může být situace podložená i poněkud silnější postavou anebo nějakými jinými disproporcemi. Pravda je taková, že spousta žen si pouze namlouvá něco, co třeba ani není pravda. V současné době jsou na trhu krásné modely celkových plavek s různými zajímavými motivy. Pokud se chcete pokusit zabodovat u mužů i s takovýmto střihem, vsaďte na model s vykrajovanými boky. Ten je ještě mnohem svůdnější než standardní provedení a do jisté míry si nic nezadá ani s dvoudílnými plavkami.

Dvoudílné plavky ve spoustě variací

Jestliže máte poněkud větší porci odvahy, klidně vsaďte na dvoudílné plavky. Vybrat si lze z mnoha zajímavých variací. Co se týká střihů, možností je opravdu spousta, a to jak u horního, tak i u spodního dílu. My začneme podprsenkou. Ta může být jak ve standardním provedení, tak i jako push up. Pokud ňadra nedrží svůj tvar, je zapotřebí jim pomoct a podprsenka od plavek je možná tím optimálním řešením. Jinak existují i plavky bez ramínek a další zajímavé typy, kterých lze při letním sluníčku na pláži využít. Zajímavé jsou i podprsenky ve stylu bandeau, kdy je poprsí zakryto ještě navíc látkou. Co se týká spodního dílu, lze vymýšlet doslova divy. Mimo standardní kalhotky totiž není problém volit variace s nohavičkami. Ty jsou sice na první pohled poněkud méně svůdné, nicméně vypadají také moc hezky. Pokud byste raději ještě odvážnější provedení, není problém sáhnout po bikinách, případně tankinách. U těch bohatě postačí pouhý proužek látky a budete mít outfit, že se za vámi ohlédne kdekdo.

Zaujměte na první pohled

Hodně důležitou roli hrají samozřejmě i barvy se vzory. Mezi nejoblíbenější odstíny patří bezesporu rudá, případně jemně červená. Pokud chcete vsadit na čistotu v ryzím podání, bohatě si vystačíte s bílou. Ze vzorů převládají oblé tvary. Oblíbené jsou především puntíky, nicméně není problém setkat se i s různými florálními motivy anebo abstrakcemi. Když se podíváte třeba na nabídku značky Esprit, určitě si vyberete podle svých představ.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment