You are here
Vymazlete si krásné nohy s domácí pedikúrou DOMOV 

Vymazlete si krásné nohy s domácí pedikúrou

Péče o nohy by měla být samozřejmost po celý rok. Jedině zdravé nohy vás budou nosit bez bolesti a komplikací. Pro letní období, kdy zimní obuv zaměňujeme za vzdušné sandály, by měly být vaše nohy i krásné, a to s neupravenými nehty nebo ztvrdlými patami není možné. Řešením může být domácí pedikúra a pravidelná péče o nohy, se kterou byste měli začít co nejdříve.

Dopřejte svým nohám horkou lázeň

Péči o nohy provádějte minimálně jednou za měsíc. Návštěva speciálních salónů je však časově i finančně náročná, a tak mnoho lidí přechází na domácí pedikúru, kterou hravě zvládne každý stejně dobře jako odborníci v salónech. Začněte s horkou koupelí, která nohy připraví na další péči. Do vody je možné přimíchat i pár kapek oleje pro zvláčnění pokožky. Přibližně po patnácti minutách nohy dobře osušte, ale pokožku nedřete.

Zbavte se staré kůže a upravte nehty

Poté přichází na řadu obroušení odumřelé kůže na dotykových ploškách chodidel a na patách. Můžete použít speciální elektrický pilník na paty, nebo mnohem výkonnější pedikúrovou brusku. Speciální bruska na paty je účinnější a šetrnější než klasické pilníky. Podle potřeby lze měnit hlavice brusky a dosáhnout tak ještě lepších výsledků. Ušetříte i za baterie, protože je dobíjená adaptérem, a máte tak vždy po ruce spolehlivého pomocníka na úpravu nohou. Po odstranění staré kůže nohy opět opláchněte a vyzkoušejte některý ze speciálních zábalů, který pokožku nohou vyživí. Poté se pusťte do úpravy nehtů, které stříhejte vždy rovně, aby nezarůstaly.

Vsaďte na jistotu a dopřejte si komfort

Většina lidí váhá s nákupem specializovaných přístrojů pro péči o nohy, ale uvědomte si, že o nohy je potřeba pečovat nejdůkladněji. Jedním z oblíbených obchodů je drogerie z Německa, která se zabývá dovozem kvalitní kosmetiky. Můžete si tak pořídit specializované vybavení i kosmetiku přímo určenou pro péči o nohy a zbytek těla. Tato oblíbená online drogerie se vyznačuje kvalitními produkty a spolehlivostí péče o tělo na odborné úrovni. Chcete se rozmazlovat po vzoru luxusních salónů krásy? Pak vsaďte na jistotu a neodpírejte si komfort moderních postupů.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment