You are here
Vybíráme školní batohy Akční nákupy DĚTI DOMOV 

Vybíráme školní batohy

Najít vhodný školní batoh bývá pro většinu rodičů pěkně tvrdým oříškem. Sehnat takový kousek, co by splňoval všechny důležité parametry a zároveň se potomkovi líbil, je mnohdy běh na dlouhou trať.

Zdraví na prvním místě

Jestliže jste se v této svízelné situaci plné hledání a porovnávání právě ocitli, jistě oceníte několik rad, jak se z toho všeho nezbláznit. Úplně nejdůležitější věcí, na niž se při nákupu musíte zaměřit, je bezpochyby zdraví dítěte. To znamená, že se dívejte pouze na takové školní batohy, které mají anatomicky tvarovanou zadní část. Jinak totiž hrozí poškození páteře a jiné růstové vady. Je úplně jedno, zda se jedná o školní batohy pro 1. stupeň nebo pro starší děti, v tomto případě buďte nekompromisní.
Dále je důležité, aby měl batoh dostatečnou kapacitu. Pamatujte si, že jiné požadavky má studentský batoh a úplně jiné zase školní aktovka pro prvňáčka. Malé dítko bude do školy jistě tahat větší objem knih, pracovních listů a jiných potřeb než student na střední škole, jenž si mnohdy vystačí pouze s propiskou a několika málo sešity na psaní.

Zapojte do nákupu i dítko

Stejně jako výše zmiňované požadavky je neméně důležitý také vzhled batohu. Z toho důvodu se neobávejte dítko do celého procesu zapojit, protože přece jen to bude ono, kdo jej bude celých deset měsíců nosit do školy. Pokud je potomek už starší, platí to dvojnásob. Školní batoh pro 2. stupeň by měl korespondovat s jeho pomalu se formujícím stylem.
Kvalitní školní batohy pro studenty za bezkonkurenční ceny nabízí například značka Stil. Mimo to má ve své nabídce různé školní sety obsahující penál, box, zástěrku a peněženku. Výrobky značky Stil mohou zákazníci zakoupit buď na webu, nebo ve většině papírnictví v sekci s dárkovými baleními. Dopřejte svému dítěti to nejlepší a udělejte mu z chození do školy příjemný zážitek.
Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment