You are here
Vyberte si správně pracovní kabelku. Radí osoba nejpovolanější – profesionálka z CCC DOMOV Móda 

Vyberte si správně pracovní kabelku. Radí osoba nejpovolanější – profesionálka z CCC

Je to společnice na každou chvilku, musí se do ní vejít všechny „potřebnosti“ a současně musí vypadat perfektně a být plnohodnotnou součástí outfitu.

Velikost kabelky je závislá na vašich potřebách

Kabelka do práce musí sladit 2 funkce:

  • být ženským doplňkem,
  • pojmout i veškeré pracovní vybavení.

 

Kabelka do práce musí být prostorná, ale to neznamená, že musí být obří. Většinou postačí rozměr podobný formátu A4. Když nemusíte nosit dokumenty, pak může být ještě menší. Vůbec nejlepší je, když se dá velikost upravovat. Jak? Stačí, když má kabelka vložky z materiálu na stranách nebo dodatečné dno či rozšíření, skryté pod zipem.

Nejlepší materiál pro kabelku

 „Je dobré, aby byla kabelka do práce vyrobena z kvalitního materiálu, ale nemusí to nutně být kůže. Umělé materiály si také zachovají dlouho dobrý vzhled, za předpokladu, že se o ně budeme patřičným způsobem starat. A především, že je nebudeme příliš zatěžovat. Notebook je rozhodně lepší nosit odděleně a na malé nákupy cestou domů je dobré s sebou mít látkovou tašku pro opakované použití,“ říká Veronika Sajdoková z CCC.

Je také lepší volit pevnou kabelku než volný vak. V pevné kabelce snadněji udržíte pořádek.

Nemusí to rozhodně být jen klasická aktovka

„Populární shopperka je méně „oficiální“ střih, ale pokud bude vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, ztratí svůj všední vzhled ve prospěch kancelářské elegance. Vnitřek takové kabelky je potřeba samostatně upravit, protože nemá příliš mnoho kapes a přihrádek. Nic však nestojí v cestě tomu, abyste si do ní koupila organizér,“ říká Veronika Sajdoková z CCC.

A co barva?

Ke kancelářským outfitům se nejlépe hodí neutrální barvy, jako jsou černá, hnědá, šedá nebo béžová. Fantazii se ale meze nekladou, běžný outfit můžete samozřejmě oživit kabelkou ve výrazné barvě. Vhodný je také doplněk v podobě šátku.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment