You are here
Vyberte si oblečení, kterým zaujmete. Co je trendy? DOMOV Móda 

Vyberte si oblečení, kterým zaujmete. Co je trendy?

Toužíte vyměnit svůj šatník a hledáte něco, co bude skutečně originální a unikátní? Pokud ano, máme pro vás několik tipů, které s nadcházejícím teplým počasím rozhodně nezklamou.

Začneme třeba výběrem spodního prádla, které se jeví i jako skvělý dárek pro ženu, pokud ho vybírá muž.

Pokud necháte výběr sama na sobě, rozhodně vás bude zajímat to, co je aktuálně hitem. My doporučujeme zvolit tuto cestu:

  • kvalitní materiál,
  • elegantní krajky,
  • moderní střih.

Šaty nikdy nezklamou

Nyní už pojďme na klasický outfit a jeho výběr. To první, čím začneme, jsou rozhodně šaty. Ty budou i letošní jaro, stejně jako léto skutečně trendy. Proto jich nezapomínejte mít hned několik. Pokud jde o barvy, jsou hitem spíše lehčí a světlejší odstíny. Zaujmou také květinové motivy, které mohou mít i svou praktickou funkci. Jednoduše mohou zakrýt případné drobné nedokonalosti vašeho těla. Jděte touto cestou a budete dokonalá.

Trička jsou klasikou

Tričko nemusí být nutně spojeno jenom s využitím jako domácí outfit, nebo s využitím jako oblečení na sport. Je skvělou volbou na každý den – do práce, nebo i na volný čas. Hlavní roli samozřejmě hraje vzhled trička. My doporučíme parádní trička s 3D efektem, které umí zaručeně zajmout na první pohled. K tomu přidejte pohodlný materiál a kvalitu potisku a budete mít jistotu, že máte vybráno. Vzít si dané tričko následně můžete téměř kamkoliv a zaručeně s ním sklidíte úspěch.

Hledáte něco teplejšího?

Co na jarní dny, nebo na chladnější večery? Rozhodně něco, co vás zahřeje. I zde jsou naše tipy poměrně jasné. Tím prvním může být stylový kardigan, který vynikne také svou praktičností. Není to ale jediná cesta, kterou se dnes můžete vydat. Stejně tak může zaujmout i elegantní teplý svetřík. Zde doporučujeme jeho prodlouženou délku, jelikož i ta vám může pomoci zakrýt případné nedokonalosti na vaší postavě.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment