You are here
Vánoce 2016 a výrazné slevy nejen během Black Friday DOMOV 

Vánoce 2016 a výrazné slevy nejen během Black Friday

Black Friday je vlastně moderní tradice, díky které lze nakupovat za extrémně nízké ceny. Možná jste už někdy viděla „děsivé“ záběry z obchodních domů, kdy se tisíce lidí tlačí a stojí třeba i několik hodin ve frontě, jen aby stihly nakoupit. Stojí jim to za to? Rozhodně ano, protože je Black Friday (černý pátek) a v tento den se dá většina zboží zakoupit za zlomek ceny. Datum, které si musí zapamatovat všichni milovníci výhodného nakupování, se blíží. S ním vlastně odstartuje maratón letošních vánočních výhodných nákupů. Mám pro vás hned několik rad, jak za vánoční dárečky neutratit moc a přitom udělat radost i luxusními věcmi!

Z velkého problému je výhoda pro všechny 

V pátek třináctého se v historii stalo mnoho tragických událostí, ovšem nebyla by to lidská vynalézavost, kdyby nevýhodu nepřeměnila ve výhodu. Mezi nejznámější patří pády berlínské a později i newyorské burzy. Zejména ta newyorská zasáhla celý svět, musel se potýkat s obrovským burzovním poklesem. Následkem krachu došlo k mohutné vlně prodeje akcií. Ačkoliv to byl počátek de facto celosvětové hospodářské krize, obchodování se o několik let později pomalu vracelo na původní úroveň a postupně se opět dostalo do těch správných otáček.

Američané mají tu zvláštní schopnost, že i z tragické události dokáží vytěžit maximum. Když už nebyly po krachu ani památky, zrodil se fenomén Black Friday. Jedná se vlastně o skvěle promyšlenou marketingovou strategii, ze které těží zákazníci i prodejci. V USA se otevírají obchody hodně brzy ráno a zavírají až s úderem půlnoci, lidé stojí fronty už od večera. Důvod? Nakupuje se za zlomek původních cen a nebude se to opakovat.

black

V České republice takové nakupování v kamenných obchodech tradici nemá, obvykle se otevře jen několik míst, to vám ale vůbec nemusí vadit. Pružnější e-shopy si Black Friday užívají. Do deníčku si zapište datum 25. listopadu. V tento den nakoupíte za snově nízké ceny v mnoha e-shopech! Někdy ještě s dopravou zdarma. Více informací o české verzi Black Friday najdete na Kuponovnik.cz, k dispozici je zde seznam obchodů, kde vám nabídnout extra nejen vánoční slevy.

Výhodně navždy!

Kuponovnik.cz se vyplatí využívat neustále. Jedná se o portál, který pomáhá šetřit peníze z každého online nákupu. Funguje jako databáze e-shopů a slev. Stačí si vybrat obchod a kliknout na „Využít slevu“ nebo „Použít slevový kód“ a th_03182015_110308_kuponovnikpoté už jen nakoupit. Obchody jsou uspořádány do kategorií, abyste neztráceli čas. Nabízí se kategorie Auto a moto, Děti a hračky, Elektronika, Hobby, Parfémy a další. Na homepage se nachází seznam nejoblíbenějších obchodů, které nabízí slevy. Využijte například Euronics.cz slevové kódy.

S Kuponovnik.cz si shánění vánočních dárků užijete bez tlačenic. Z pohodlí domova vyberete krásné dárky a budete mít radost ze slev. To je přeci k nezaplacení, že?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment