You are here
Vaginální mapování: Cesta k lepšímu sexu DOMOV 

Vaginální mapování: Cesta k lepšímu sexu

Neužíváte si sex naplno? Prožíváte při milování spíše napětí než vzrušení? Vaginální mapování je účinnou metodou, která vám pomůže zbavit intimitu bolesti. Je to jemná intimní technika, která spočívá ve stimulaci konkrétních bodů v prostoru vagíny. Tímto způsobem se ženy zbaví starých traumat a vnesou do svého sexuálního života potěšení a hloubku.

Vaginální mapování je velmi citlivou, ale účinnou technikou, která zbaví vaše tělo intimních traumat. Dojde k prožití a zvědomění starých pocitů, které žena z nějakého důvodu potlačila, a ty se pak nechávají odejít. Díky technice vaginálního mapování ženy dosáhnou prohloubení tělesného prožívání a sexuality a zbaví se dlouhotrvajícího napětí či bolesti ve vagíně, které mohly být způsobeny v minulosti, např. gynekologickým zákrokem, porodem nebo nepříjemným sexuálním zážitkem.

Průběh vaginálního mapování

Z průběhu vaginálního mapování ženy vůbec nemusí mít strach. Je však důležité, aby ho prováděl zkušený a certifikovaný Sexological Bodyworker (lektor a terapeut v oblasti sexuality). Na prvním sezení vás bodyworker zpravidla provede jemnou průpravou, díky které si ověřuje vhodnost metody. Při ní vás nechá mluvit, příp. vám klade otázky, aby zjistil, jaké téma byste ráda řešila. „Ne vždy na prvních sezeních dochází k dotykům. Pokud je třeba, dochází k nim až na dalších sezeních, tedy v době, kdy je na ně již klientka připravena. Postup v sezeních a míra intimity záleží jen a jen na individuálních potřebách dané klientky. O všem průběžně komunikujeme,“ říká Martin Plas, CSB (Certifikovaný Sexological Bodyworker).

Vyhledejte zkušeného Sexological Bodyworkera

Vaginálnímu mapování se dnes věnuje mnoho specialistů. Ne každý je však natolik kompetentní, aby mohl praktikovat tuto citlivou metodu. Pro jistotu správného průběhu proto doporučujeme kontaktovat certifikované Sexological Bodyworkery (učitelé a průvodci lidskou intimitou a sexualitou). Zkušení Bodyworkeři si zpravidla ověří vhodnost metody a budou postupovat přesně dle vašich potřeb.

Pomoc pro jednotlivce i páry

Zkušení Sexological Bodyworkeři umí pomoci jak jednotlivcům, tak párům. Párům zpravidla pomáhají rozšířit potěšení v sexuálním životě, poskytnou jim praktické zkušenosti a řešení potíží. Zbavte se i vy napětí a bolesti při milování. Vyzkoušejte vaginální mapování a dodejte svému sexuálnímu životu potěšení a hloubku.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment