You are here
Uvažujete o zvětšení rtů? Hlavně si vyberte dobrou kliniku DOMOV Móda 

Uvažujete o zvětšení rtů? Hlavně si vyberte dobrou kliniku

Plné rty, podobně jako větší ňadra, jsou snem mnoha žen, a tak mají kliniky po celém světě pořád hodně práce. Někdy je však obírají o čas remodelace rtů, nápravy nevydařených zákroků, kvůli nimž nebohé dámy vypadají jako Kačer Donald. A mnohdy také trpí bolestmi.

Aby se něco takového nestalo vám, vyberte si pro zvětšení rtů kliniku s dobrými referencemi. Ideálně na základě zkušeností známých, ale i na internetu naleznete dostatek informací. Nejlépe technologicky vybavená klinika v ČR je pražská Brandeis Clinic, která zajišťuje komplexní péči v oblasti estetické medicíny. Její majitelka Anna Brandejs uvádí: „Každý měsíc zvětšíme rty řádově stovkám pacientů, kteří k nám přicházejí nejen z České republiky, ale také Německa, Rakouska či Velké Británie. Máme zkušenosti se zvětšováním rtů u žen i mužů. Naši lékaři jsou opravdoví mistři, kteří také školí pracovníky konkurenčních klinik.“

Fotografie před/po zákroku na Brandeis Clinic

Více o zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou na Brandeis Clinic

Zmenšování rtů věkem lze omezit injekčně aplikovanou kyselinou hyaluronovou, což trvá zhruba 20 minut a výsledek vydrží asi 6 měsíců. Zvětšení a omlazení horního nebo dolního rtu vám výrazně zlepší vzhled celé dolní třetiny obličeje. Kyselina hyaluronová působí také liftingově, zvedá koutky rtů a vyhlazuje vrásky v jejich okolí.

Brandeis Clinic má k dispozici řadu materiálů a její lékaři jsou schopni látku aplikovat více technikami. K minimalizaci bolesti používají injekce se znecitlivujícím lidokainem a s kanylami se zaobleným hrotem.

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou není vhodné v období těhotenství a kojení. Nejméně dva dny před zákrokem se vyhněte opalování, depilaci, elektrolýze a laserovému ošetření, den předem i alkoholu. Ženy by také neměly podstupovat ošetření v období před menstruací, kdy je pokožka citlivější. Až několik dnů po zákroku bývají rty a jejich okolí mírně zarudlé, oteklé, bolavé a mohou vás lehce svědit. To je však po injekční aplikaci kyseliny hyaluronové normální. Všechny detaily s vámi podrobně probere ošetřující lékař, na kterého se můžete obrátit také kdykoli po zákroku.

Toužíte-li po zkrášlení rtů nebo jiné části těla, neváhejte a kontaktujte Brandeis Clinic online či telefonicky na čísle +420 226 291 650.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment