You are here
Tipy na dárky pro ženy i pro muže Akční nákupy DOMOV 

Tipy na dárky pro ženy i pro muže

Ženy i muži jsou bezesporu dva různé živočišné druhy a každý vnímá ostatní lidi úplně nějak jinak. To samozřejmě souvisí i se slavením nejrůznějších důležitých životních událostí. Pokud se potřebujete zavděčit jak ženě, tak i muži, budete muset sehnat zajímavý dárek, který bude vkusný, vtipný a zároveň obdarovanému k něčemu bude. Pokud aktuálně hledáte tipy na vhodné dárky, jste na správném místě.

Poradíme vám, čím se zavděčíte jak ženám, tak i mužům. Společně se přesvědčíme, že alternativ pochopitelně máme hodně.

Několik tipů na dárky pro pány

Sport, ženy, alkohol a další podstatná jména mohou charakterizovat to, co si muži přejí dostat ke svému výročí. Hodně oblíbené jsou především pomůcky určené pro kolektivní sporty, případně některé individuální aktivity. Nejčastěji si vybírají zájemci například vybavení na fotbal či tenis. Taková tenisová raketa, případně kopačky anebo nový míč udělají radost v podstatě vždycky. Ne každý muž ale musí nutně sportovat nebo pít alkoholické nápoje. Proto vsaďte na kosmetiku. Jejím darováním nikoho neurazíte.

20170211_105200ggg-600x400

Problém ale nastává zejména v tom, že také nijak výrazně nenadchnete. Pánové si totiž často kupují sprchové gely či šampony sami. Mnohdy je nejlepší dárkový koš pro muže. Právě do něj můžete namixovat všechno, co má váš protějšek nebo známý rád. Jednat se může třeba o nejrůznější pochutiny, jako jsou sýry, salámy a jiné dobroty.

Dárky pro něžné pohlaví

U žen je zapotřebí být ještě mnohem preciznější a snažit se o nalezení něčeho jemného, něžného a funkčního. Mnohdy není problém ale takové dárky najít. Ženy milují kosmetiku a nejrůznější květiny.

 

Ty vykouzlí úsměv na tváři každé z nich. I nejlahodnější dárkový koš pro ženu také není špatným řešením. Láska mnohdy prochází žaludkem, tak proč i tuto alternativu nezkusit?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment