You are here
TIP pro zodpovědné – kniha, která prospěje vašemu zdraví DOMOV Zdraví z přírody 

TIP pro zodpovědné – kniha, která prospěje vašemu zdraví

Necítíte se ve své kůži? Bojujete každý den s pochmurnou myslí? Chtěla byste se opět radovat? Můj knižní tip je určen právě vám!

Přírodní psychofarmaka – Celostní medicína pro duši 

Na pultech českých knihkupců se 1. září 2016 objeví kniha s názvem Přírodní psychofarmaka – Celostní medicína pro duši. Napsala ji Aruna Meike Siewertová. Tato inspirativní žena je léčitelka a působí jako docentka na léčitelské škole v Berlíně.kniha 1

Kniha Celostní medicína pro duši se věnuje převážně síle bylin, které jsou stále častěji využívány i v normální léčbě jako vhodný a efektivní doplněk. Kniha přináší například přehled o psychických potížích a popisuje i klasické léky, pomocí kterých se řeší. Současně dává tipy na bylinky, kterými je příhodné léčbu doplnit. Aruna je také autorkou knihy rostlinná antibiotika– Tajné zbraně přírody, která patří k velice oblíbeným.

„Tato knížka vám pomůže nejdřív psychické potíže přesněji zařadit a následně podle potřeby učinit správné kroky,” říká autorka knihy Aruna M. Siewertová.

Jak to máte s bylinkami vy? Používáte je? Pokud ano, bude se vám zamlouvat i náš návod, jak vyrobit měsíčkovou mast. Doporučujeme také portál nejzdravejsi.cz, nabízí plno zajímavých informací z oblasti zdraví.

Uložit

Uložit

Uložit

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment