You are here
Tip na zimní dovču ve znamení romantiky, relaxu i sportu – vyzkoušejte Lipno! DOMOV Tipy na výlety 

Tip na zimní dovču ve znamení romantiky, relaxu i sportu – vyzkoušejte Lipno!

Než se nadějete, přijdou Vánoce a pak bude čas si zajet odpočinout. Vyčerpání a stres hodíte za hlavu jedině mimo domov, nejlépe v luxusu a v místě, kde to absolutně dýchá pohodou. Mezi top rekreační oblasti patří už několik let právě Lipno. Oblast okolo největší české nádrže se totiž mění k lepšímu téměř před očima a nabízí pro každého něco.

Nechte se zlákat a okusíte dokonalou pohodu

V okolí Lipna se nachází hned několik lákadel, kde si užijete zimu plnými doušky. Ve Skiareálu Lipno je každý den upraveno a připraveno pro lyžaře všech kategorií celkem 12040 m sjezdovek. Nejdelší sjezdovka Jezerní měří parádních 1400 m. V místě je i snowpark, lyžařská škola, půjčovna a servis, nechybí ani občerstvení. Další super aktivitou je bruslení na jezeře, když mrzne, otevře se dokonce i trasa dlouhá 38 km z Lipna nad Vltavou až do Perneku. V zimě je také otevřena oblíbená Stezka korunami stromů.

TIP: v okolí je toho k vidění a „zažití“ mnohem více. Je lepší, když si pořídíte Lipno.card, se kterou získáte slevy na mnoho míst (získáte s ní i slevu na skipas).

Ubytujte se strategicky!

Dovolenou si nikdy neužijete bez perfektního zázemí. Jen kousek od přehrady se rozprostírá moderní Amenity Resort Lipno. Nabízí ubytování Lipno nad Vltavou hned několika kategorií. Je to 4* hotel s výhledem na přehradu, luxusně vybavené domy DeLuxe s hotelovým servisem na břehu Lipna, plně vybavené rodinné domy a také bungalovy.

Bude jen na vás, které variantě dáte přednost. Přímo v areálu si můžete užívat i parádní wellness. Chloubou resortu je 20 m dlouhý krytý bazén se slanou vodou, do 13:00 mají klienti Amenity Resort Lipno vstup zdarma. Automaticky získáte také 25% slevu na wellness, takže si po dni stráveném na sjezdovce budete užívat třeba v bylinné nebo finské sauně, v parní lázni a nebo si můžete zajít na masáž. Využijte tento tip na ubytování Lipno nad Vltavou, dáme s klidným svědomím ruku do ohně za to, že si dovolenou parádně užijete!

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment