You are here
Tik – ťak aneb kterým podlehneš? DOMOV Móda 

Tik – ťak aneb kterým podlehneš?

Hodinky jsou plnohodnotnou součástí outfitu každé ženy. Dokáží ho povznést do výšin, nebo naopak srazit k zemi. Vyberte si správně!

Nikdy se nesmíte řídit jen pocitem. Nenechte se unést, není nic horšího než koupit na základě momentálního poblouznění a pak toho litovat. Když si najdete čas a popřemýšlíte, koupíte si společnice, které vás budou zdobit!

Jak vybrat, aby vás za chvilku neomrzely?

Nové hodinky si nekupujete často, vaši ruku zdobí třeba i několik let, proto musíte před koupí přemýšlet. Podívejte se do svého šatníku. Začněte je vnímat jako šperk, který se bezpodmínečně musí hodit k vašemu outfitu. I když je móda dost benevolentní a je trendem míchat styly, u hodinek se to nevyplácí. Například sportovní styl hodinek je pěstí na oko u elegantního outfitu apod.

Co se naopak vyplácí, je sázka na nadčasovost. Tyto dámské hodinky patří k těm, které vaši ruku ozdobí a budou ladit téměř ke všemu.

Pozor také na rozměry. Velký ciferník na malé ruce bude překážet, naopak na silnějším zápěstí se nebude dobře vyjímat ciferník malý, protože ho opticky ještě rozšíří. Pečlivě zvolte i materiál. Kov vypadá čistě, jenže ne každému vyhovuje. Když řemínek, tak rozhodně kožený. Kůže se netřepí a je vysoce odolná.

 

Safír, minerál a další funkce

Popřemýšlejte také o funkčnosti. Bude vám stačit jen to, že vám hodinky ukážkou přesný čas? Nebo občas využijete i funkce, jako jsou stopky a budík? Potřebujete, aby vám ukazovaly i datum? Myslete na odolnost. Prodávají se hodinky s minerálním a safírovým sklíčkem. Safírové je extra odolné, jen obtížně se dá zničit či poškrábat.

logoVýhodně pro vás všechny

Kupujete hodinky pro sebe, nebo chcete potěšit manžela či děti? Podívejte se na nabídku e-shopu hodinky-4pm.cz. Mají dámské i pánské hodinky v luxusním provedení za ceny, které se vám budou zamlouvat. Dětské hodinky mají v líbivých designech pro malé slečny i chlapce. Pokud budete potřebovat s výběrem poradit, kontaktujte obchod na infolince 607 682 696, funguje ve všední dny od 8:00 do 17:00.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment