You are here
Stěhování bez zbytečného stresu DOMOV 

Stěhování bez zbytečného stresu

Stěhování je ve většině případů náročná fyzická práce, která se moc pro ženy nehodí. Ovšem s některými věcmi se přeci jen mohou zaobírat i příslušnice něžnějšího pohlaví. Před samotným stěhováním se totiž musí hodně balit.

Tomu je zapotřebí dát systém, abyste se pak v novém bytě neocitla uprostřed chaosu. Se samotnou fyzickou prací pak pomůže levné stěhování Praha.

Zabalte si věci do krabic

Na úvod si obstarejte dostatečné množství krabic, do nichž zabalíte kompletně celou domácnost. Ideální jsou nové krabice, u kterých se nemusíte bát protržení a zanechání nějaké špíny či zápachu. Na každou krabici nalepte papír, kde bude přesně popsáno, co se v dané krabici nachází. Tím předejdete komplikacím s vybalováním. Řada lidí si totiž zapomene sepsat, co se v dané krabici nachází, takže pak zoufale přehrabují jednu krabici za druhou při hledání nějakého předmětu.

inl-12179659-10208000490829426-404747364-n

Klidně si můžete na krabice zaznamenat určitou prioritu, podle níž se mají vybalovat. Nejdůležitější věci by se totiž měly vybalovat jako první. K těmto věcem patří třeba hygienické potřeby, oblečení či potraviny. V případě zručnějších žen je možné i nářadí nutné ke složení nábytku, ale takovými schopnostmi samozřejmě každá nedisponuje, takže se sestavením skříní rádi pomohou odborníci z firmy stěhování a vyklízení pozůstalostí Praha.

Pár dalších tipů

Různé maličkosti se během stěhování i vyklízení pozůstalostí velice často ztrácejí natolik dokonale, že se je v počátečním zmatku vůbec nedaří najít. To platí třeba pro ovladače od televize apod. Abyste je bez potíží znovu našla, přilepte si ovladač izolepou na zadní stěnu patřičného přístroje.

xk3-12178298-10208000489589395-209079422-n

Stěhování je také nejlepší chvílí, kdy se můžete zbavit nepotřebných věcí. Před povoláním firmy levné stěhování Praha se vyplatí probrat všechno, co hodláte odstěhovat a vyřadit věci, které se dají vyhodit. Řada věcí už totiž postrádá využití a třeba takové staré časopisy, oblečení nebo rozbité spotřebiče není nutné stěhovat na nové místo. Také se nepokoušejte krabice určené ke stěhování či vyklízení pozůstalostí přecpávat spoustou věcí, protože v horším případě může krabice prasknout. V tom lepším vydrží, ale bude hodně složité s ní manipulovat.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment