You are here
Spodní prádlo? Vybírejte ho podle příležitosti! DOMOV Móda 

Spodní prádlo? Vybírejte ho podle příležitosti!

Co je základním kritériem při výběru spodního prádla? Většinou jde o komfort, nicméně v určitých situacích není od věci, když sáhnete po méně komfortním, ale o to více sexy kousku. Pokud v tom máte zmatek a ráda byste si udělala jasno v tom, kdy jaké spodní prádlo nosit, nepřestávejte číst. Připravili jsme pro vás praktické tipy na konkrétní příležitosti.

Jde se sportovat

Během sportování je skutečně nejdůležitější pohodlí. Ať už jdete běhat, tančit, nebo třeba na odpolední jógu, zvolte maximálně komfortní a prodyšný kousek. Tělo se při zvýšené fyzické námaze potí, a proto vám přijde vhod savý a prodyšný materiál. Skvělou volbou je spodní prádlo z bavlny. Co se týče podprsenky, pro sportování je jasnou volbou ta bez kostic.

Jde se na rande

Nemůžete se dočkat, až strávíte krásné chvilky s partnerem? Pokud ho chcete dokonale odzbrojit, neváhejte a použijte své nejsilnější zbraně. Kombinace push up podprsenky pro zvýraznění dekoltu a smyslných kalhotek tanga je neporazitelná. Špatnou volbou však nejsou ani rafinované brazilky, které sice neodkrývají celé pozadí, ale přesto jsou sexy.

Jde se do kanceláře

Máte aktivní zaměstnání a nemůžete si dovolit, aby vás prádlo jakkoliv trápilo? Vsaďte na bezešvé dámské spodní prádlo. Je komfortní, příjemně se nosí a nikam netlačí. Konkrétně například Calvin Klein spodní prádlo, které je k mání v klasickém kalhotkovém provedení.

Jde se za zábavou

Jaké prádlo zvolit, když máte namířeno do klubu nebo baru? Předpokládáme, že při takové příležitosti je prioritou vzhled, ovšem i ten by měl jít ruku v ruce s pohodlím. Přeci jen by vás nemělo překážet při tanci či jiné aktivitě. Proto doporučujeme kalhotky s vyšším pasem, případně košilku – obojí efektivně skryje i menší „nedostatky“, které by mohly zvýraznit jinak pěkné přiléhavé šaty

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment