You are here
Soutěž Česká Miss je zachráněna, dostane „nový kabát“ DOMOV Drbárna 

Soutěž Česká Miss je zachráněna, dostane „nový kabát“

I když jim tak trochu závidíme, na Českou Miss koukáme. Je to prostě přehlídka ženské krásy. Pravda ale je, že soutěž měla problémy, úroveň klesla až do takové míry, že ji hrozilo zrušení. Díky Martinu Ditmarovi, Evě Čerešňákové a dalším investorům se snad blýská na lepší časy. Víme, co se chystá….

Martin Ditmar a Eva Čerešňáková se rozhodli soutěž Česká Miss zachránit, takže díky nim bude soutěž pokračovat a je zřejmě na co se těšit. Cíl mají jasný: dodat soutěži Česká Miss šmrnc a glanc a pozvednout ji na úroveň, kterou si zaslouží. Nově se například zaměří na online obsah, bude nová dramaturgie a finalistkám bude věnována větší pozornosti. Součástí soutěže bude i charitativní činnost.

 „Česká Miss 2017 bude úplně jiná, atraktivnější, zábavnější a s mezinárodním přesahem,“ uvedla Eva Čerešňáková, výkonná ředitelka soutěže, která si světem soutěže krásy prošla na vlastní kůži.

Finále soutěže proběhne v dubnu. Více informací zatím není k dispozici. Jakmile ale něco zjistíme, dáme vám vědět :-). Zatím se třeba podívejte do rubriky móda ať víte, co je aktuálně trendy.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment