You are here
Sledujeme Olympijské hry část. 1 – vyrábíme originální fandítko! DĚTI DOMOV 

Sledujeme Olympijské hry část. 1 – vyrábíme originální fandítko!

Už jen pár dní nás dělí od začátku Olympijských her v brazilském městě Rio de Janeiro. Těšíte se, až budete našim fandit? Bude to pro vás všechny zábavnější, když si vyrobíte originální fandítko! Bude to zábava pro celou rodinu!

Návod, jak si vyrobit jednoduché fandítko

Správný fanoušek fandí, co mu síly stačí a potřebuje k tomu i zábavné vybavení. Pokud si vyrobíte fandítko, dostane sledování olympiády nový rozměr.

Potřebovat budete:

  1. tvrdý papír
  2. gumičku
  3. barvičky (fixy nebo pastelky)

fandítko olympijské hry rio

Čtvrtku o velikosti alespoň A3 (slepit můžete i několik A4) složte do tvaru harmoniky. Přehyby by měly být kolem 5 cm. Na jedné straně svažte harmoniku gumičkou, druhý konec roztáhněte. V místě slepení fandítko držte a rozevřenou částí harmoniky udeřte do ruky druhé. Fandítko by mělo vydává silný tleskavý zvuk!

Tip: Zkuste si třeba vyrobit pomocí barev na textil tričko s olympijskými kruhy nebo si nalakovat každý nehet jinou barvou. Opravdu vášniví fanoušci mohou použít barevné spreje na vlasy či barvy na obličej.

V našem olympijském speciálu budete brzy pokračovat – dozvíte se, jak si udělat báječnou domácí zmrzlinu v barvách Brazílie.

Uložit

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment