You are here
Školka Praha 10 jako důkaz, že to jde i jinak – mnohem lépe! DĚTI DOMOV 

Školka Praha 10 jako důkaz, že to jde i jinak – mnohem lépe!

Školka je první instituce, kde se dítě učí pracovat v kolektivu, má šanci se naučit nové věci a připravit se na školní docházku. Velmi záleží na tom, co dítěti nabídne. Existují 2 varianty – státní školka se systémem, který beze změn funguje třeba i několik desítek let, nebo školka soukromá, která má inovativní propracovaný plán a nabízí dětem více. Pro jakou se rozhodnete vy?

Inspirujte se příběhem školky Praha 10, která má vlastní školní vzdělávací program. Je již několik let po sobě hodnocen Českou školní inspekcí jako velice kvalitní podklad pro práci v mateřské škole. 

Školka Praha 10 ProFamily je tu i pro děti se speciálními potřebami

Je to rodinná firma, která má za cíl poskytovat dětem a jejich rodičům ty nejlepší služby. Důkazem snahy i toho, že se cíl snaží naplňovat, je originální vzdělávací program. Využívá prvky pedagogiky Montessori a dbá na individuální přístup k dítěti. Přijímají i děti se speciálními potřebami. Kromě pedagogů zde působí profesionálové, kteří se zabývají dětskou psychologií, je k dispozici i logoped.

školka Praha 10

Kromě bezstarostného hraní je připraven bohatý zábavný program. Ve školce děti mohou navštěvovat kroužky keramiky, angličtiny, jógy, tenisu, flétničky či divadelní nebo taneční kroužek. Školka Praha 10 se věnuje také canisterapii a hipoterapii. Děti pravidelně přichází do styku se zvířaty, odbourávají strach, učí se s nimi pracovat a budují si vztah s přírodou. Jezdí se i na hory a k moři.

Jde vstříc rodičům!

Většina školek má otevřeno maximálně do 17 hodin, což je pro rodiče problém. Školka ProFamily jde rodičům vstříc, její otevírací doba je denně do 7 do 19 hodin, navíc má otevřeno i o prázdninách. Nabízí dokonce víkendové nebo noční hlídání, dopravu dětí do i ze školky a další služby, které rodičům významně ulehčí.

Jak to nyní vidíte? Dáte přednost propracovanému systému a dopřejte dítěti lepší péči v soukromé školce? Více informací se dozvíte na www.profamily.cz.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment