You are here
Jak si zajistit přísun energie každý den? Díky odšťavňovači! DOMOV 

Jak si zajistit přísun energie každý den? Díky odšťavňovači!

Nedostatek energie, častá onemocnění, potíže se zažíváním… Tyto a mnoho dalších potíží mohou být následkem nedostatečného příjmu čerstvého ovoce a zeleniny. Přitom je tak jednoduché dostat do sebe doporučené množství vitamínů a rozhodně to neznamená neustálé chroupání syrové zeleniny!

Úcta ke kvalitním surovinám i svému tělu

Vertikální – odšťavňovače si poradí téměř se všemi druhy ovoce a zeleniny, kořenovou a listovou zeleninu nevyjímaje. Lze tak připravit zdravé šťávy v mnoha variacích podle momentální chuti nebo vašich aktuálních zásob ovoce a zeleniny. Jednou můžete vsadit na čistě zeleninovou verzi s detoxikačními účinky, jindy naopak na sladkou ovocnou chuť běžně dostupného nebo exotického ovoce. Ovšem ideální je ovoce a zeleninu kombinovat! Vybrané odšťavňovače jsou vhodné i do komerčního provozu, kde jsou přístroje vystaveny vysoké zátěži. Zastoupeny jsou zde například značky Sana a Omega.

Lahodné šťávy a další zdravé speciality

Šnekové vertikální odšťavňovače charakterizuje velmi dobrá výtěžnost a minimální množství odpadu. Připravená šťáva je bez pěny a nežádoucí dužiny, která mnohdy odrazuje zejména děti, které se pak pití čerstvých šťáv brání.

Moderní vertikální odšťavňovače rozhodně nevyžadují nijak náročnou údržbu a zdlouhavé čištění, jako tomu bylo dříve, takže i ráno, před odchodem do práce, si stihnete připravit čerstvou šťávu, která vám dodá energii na celý den. Stejně tak je můžete díky širokému příslušenství využít na přípravu dalších zdravých dobrot, například výživných ořechových másel, zdravých domácích zmrzlin nebo populárních smoothies.

Daří se vám dodržovat doporučení ohledně konzumace čerstvé zeleniny a ovoce, nebo se poohlížíte po přístroji, který s tím vám i vaší rodině pomůže?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment