You are here
Sexy prádlem jej určitě nastartujete DOMOV Móda 

Sexy prádlem jej určitě nastartujete

Hledáte změnu v intimním životě a máte pocit, že toho vašeho nelze nabudit k nějaké té sexuální aktivitě? Možná se nebude jednat pouze o nějaký ten pocit a zdání. Třeba chybí pestrost a nějaká ta změna. Mnohdy přitom není zapotřebí vyvinout až tak extrémní úsilí. Postačit může bez problémů i zajímavé sexy oblečení! Že nemáte ponětí, co by jej mohlo ve skutečnosti vzrušovat?

Tak se ho zeptejte, anebo se podívejte na internetu do nabídky některých eshopů. Ta je často neskutečně pestrá a pojímá oděvy, jimiž dokáže stoprocentně v pozitivním slova smyslu zaujmout!

Svůdné podprsenky a kalhotky

V první řadě se stačí soustředit pouze na klasické spodní prádlo, které bude upraveno takovým způsobem, aby ukázalo vaše přednosti. Mnohdy naopak umí zakrýt i některé disproporce. Velmi oblíbené jsou elegantní push up podprsenky. Každá žena postupem času přijde o přirozené tvary svých vnad. Push up podprsenka nabízí to, že se ňadra dostanu do těch správných tvarů stejně tak, jako byste podprsenku ani neměla. Není problém volit i materiály typu krajky, jež vypadají značně svůdně. Stejně tak lze volit i kalhotky. Klasické střihy, tanga anebo jiné varianty vypadají dost dobře.

Jemné noční košilky

Dávkujte mu erotiku postupně! Stačit by k tomu měla obyčejná sexy noční košilka, která zakryje pouze některé z částí vašeho těla. Výbornou volbou jsou jemné saténové oblečky, v nichž vám bude maximálně příjemně i při spánku a relaxaci jako takové.

Elegantní bodystocking

A co takový svůdný bodystocking? Proč ne? Svůdné overaly vypadají naprosto skvěle a vy si můžete vybrat takové variace, které zakryjí určité části vašeho těla. Naopak třeba ňadra nebo boky mohou nechat tyto overaly vyniknout. Samozřejmě budou maximálně přiléhavé a sexy. Toho svého stoprocentně nažhavíte.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment