You are here
Sama se sebou i mírně nebezpečné hrátky: co dělat, když vám to v posteli neklape? DOMOV 

Sama se sebou i mírně nebezpečné hrátky: co dělat, když vám to v posteli neklape?

Před moha problémy se dají přimhouřit oči, a tak je více méně ignorovat. Když ale začíná být v posteli nuda, musíte se zachovat právě opačně. Je nutné vzít otěže sexuálního života plně do rukou a rychle sjednat nápravu. Nuda v sexu je totiž první známka disfunkčního vztahu…

Můžete v tom být i sama

Jaký je pro ženu největší průšvih? Když během pohlavního styku nedojde k uspokojení. Ruku na srdce – zřejmě ani vy nemáte doma toho trpělivého muže, který se vždy nejdříve zaměří na vás a poté až na sebe. Tento problém musíte vyřešit a rozhodně se toho nebojte. Prostě si čas od času uděláte svou vlastní intimní chvilku. Aby vše došlo ke zdárnému konci, budete potřebovat pomůcky a vůbec se jich nebojte. K uspokojení poslouží dildo nebo vibrátor. Nevíte, jaký je mezi nimi rozdíl? Dildo je pružnější a ohebnější než vibrátor a pokud má přísavku, můžete ho připevnit třeba na stěnu, stůl nebo jinam a zpestřit si tak vaši chvilku. Zajímavé potěšení nabízí i diskrétní venušiny kuličky – zkuste s nimi vyrazit třeba na procházku. A aby to vašemu partnerovi nebylo líto, pořiďte hračku i jemu. Mohla by se mu zalíbit vakuová pumpa.

Rozhovor a poté odvážný nákup

Aby to v posteli opět klapalo, musíte si o všem promluvit s vaším partnerem. Rozhovor to nebude úplně jednoduchý. Není to téma, které byste měli rozebírat třeba u snídaně. Udělejte si čas a vytvořte náležitou atmosféru: tj. zapalte svíčky a nalijte si nějaký dobrý drink. Alkohol rozvazuje jazyk, takže se oba uvolníte a pravděpodobně si řekněte i věci, které byste se střízliví říct neodvážili, právě to vás posune dál. Snažte se najít, kde je problém a ten vyřešit. Co pomůže? Domluvte se společně na hraní rolí. Vyzkoušet třeba můžete oblíbené BDSM hrátky nebo si zahrát jiné scénky, fantazii se prostě meze nekladou. Pozor ale, aby se ona erotická hra líbila vám oběma. Je důležité mít například smluvený signál, kterým si dáte vědět, že se vám daná věc nelíbí.

Aby vše mělo náležitý šmrnc, nakupte si erotické hračky a nezapomeňte na erotické prádlo. A pokud se ostýcháte zajít do kamenné prodejny, navštivte tento online sexshop.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment