You are here
Projekt Malešický háj láká na luxus a taky na poslední bytové jednotky! DOMOV 

Projekt Malešický háj láká na luxus a taky na poslední bytové jednotky!

Vlastní bydlení je vždycky splněním snu, ale u rezidenčního projektu se stává skutečností také díky lokalitě a unikátnímu zaměření na náročnou klientelu, která touží po nejvyšších standardech. Bytový projekt Malešický háj je unikátním počinem společnosti Metrostav Development, jehož cílem je nabídnout luxusní bytové jednotky se zelení přímo za domy. Celkově se jedná o pouhých pět domů se 107 byty, všechny tak mají dostatek soukromí, nadto bytovky skvěle zapadají do reliéfu místní krajiny.

Poslední byty v prodeji

V současné době byla zahájena stavba bytových domů, ale bytů na prodej v Praze 10 je už jen několik. A není divu, v katalogu 107 bytů se nacházejí garsonky i rozsáhlé penthousy, které disponují balkonem, předzahrádkou nebo terasou. Jedná se o skvěle dispozičně řešené jednotky s maximálním přísunem denního světla a s výbavou v nejvyšších standardech, které lákají movitou klientelu. K bytům přináleží sklepní kóje a lze dokoupit i garážové stání v jednom ze dvou podzemních podlaží.

Minimalistická architektura a luxusní vybavení

Architektonický návrh vzešel z pera odborníků ze studia Noxia a vychází z moderní minimalistické architektury s použitím přírodních materiálů. Obálka stavby je z cihel se zárukou zdravotní nezávadnosti. Vnitřní vybavení bytů je nadstandardní. V obytných místnostech si lze vybrat z pěti odstínů prémiové dýhované podlahy. V koupelně a na toaletě je použitá velkoformátová dlažba a obklady, opět v pěti různých odstínech. Použitá keramika, umyvadlo, umývátko a závěsné WC, je značky Villeroy & Boch.

Zelená lokalita s veškerou infrastrukturou

Největším benefitem celého projektu je lokalita se zelení v blízkém dosahu, ale s veškerou infrastrukturou, sociální a občanskou vybaveností v okolí. Proč si pořizovat domek v satelitu, když kvůli dojíždění nezbyde ani čas na procházky do lesa? Bydlení v Praze Malešicích nabízí obojí, zeleň přímo za domem, a současně veškeré výhody života v metropoli. Oblast je navíc dostupná městskou veřejnou dopravou.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts