You are here
Proč ženy nerady riskují? DOMOV 

Proč ženy nerady riskují?

Říká se, že ženy jsou mnohem odpovědnější, než muži. Přistupují k věcem s větší pečlivostí a nerady riskují. Pakliže mají na výběr, vsadí na jistotu. Od přírody jsou rozené ochranitelky nejen rodinného krbu, ale i majetku svěřeného k opatrování.

Nic na tom nemění ani skutečnost, že je tím majetkem nemovitost. Právě ženy jsou ty dobré duše, které dohlíží, aby byl dům pojištěn a poskytoval svým obyvatelům maximální pocit bezpečí. Vždyť právě zde žijí jejich děti a usedají ke společnému stolu všichni, které milují. Zajistit pojištění majetku a odpovědnosti je jediným způsobem, jak mít domov chráněný a krytá záda pro případ, že vás postihne jakákoliv nepříjemnost.

Ani počasí vás nerozhodí

Může jít o klimatické vlivy, jako je ničivá povodeň, krupobití, úder bleskem nebo vichřice, které mají destruktivní účinky na celý objekt, ale stejně tak vás pojištění majetku ochrání před nájezdy lupičů nebo působení vandalů. Pojistka s širokým rozsahem pojistného plnění se jednoznačně vyplatí.

Jak uzavřít pojistku?

Sjednat majetkové pojištění online je jednoduché a zvládnete to během minutky. Stačí navštívit webové stránky ERGO pojišťovny a do on-line kalkulačky zadat rozlohu obytné plochy. Právě tato rozloha je pro výpočet ceny pojistného stěžejní.

Pojištění Bezpečný domov plus zaručuje nadstandardní ochranu v základní ceně má i katastrofická rizika. Pojistné plnění se vztahuje například na rozbití skla z jakékoliv příčiny, škody způsobené zvěří na budově nebo bytu, zkraty na elektromotorech, odcizení stavebních součástí, pojištění elektroniky bez limitu nebo na bazény a vířivky. Využít můžete i nonstop asistenci zdarma pro pomoc v nouzi na telefonním čísle +420 222 518 310.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment