You are here
Problémy s vlasy? Začněte je řešit co nejdříve DOMOV Móda 

Problémy s vlasy? Začněte je řešit co nejdříve

Máte problémy s vlasy? Pokud ano, rozhodně byste měla daný problém začít řešit co možná nejdříve. Tedy konkrétně ihned. Dáme vám několik tipů, díky kterým to bude hračka.

Ten první problém se může týkat toho, že vaše vlasy jsou až příliš řídké. V takovém případě neváhejte. Přečtěte si o vypadávání vlasů a zjistěte, jak proti tomuto problému bojovat.

Ideální je vydat se cestou, v rámci které zkombinujete hned tři hlavní ideální postupy, které vám mohou pomoci. Jaké to jsou:

  • použití kvalitních šamponů a kondicionérů,
  • využití vlasových aktivátorů,
  • konzumace správných vitamínů a minerálů.

 

Zaměřte se i na vlasovou pokožku

Strůjcem problémů může být také vlasová pokožka. Vlivem ní mohou vlasy působit mastně, stejně jako má vliv i na to, jak rostou. Pokud i zde pociťujete jasné a charakteristické problémy, doporučíme vám další osvědčenou cestu, jak vše napravit. Ideální je začít konzumovat tablety se 100% kolagenem. Ten má nejenom blahodárný vliv na vaši pleť, díky čemuž eliminuje stárnutí. Kolagen má také velmi pozitivní účinky jak na vlasové folikuly, tak i na vlasy jako samotné. I tudy vede cesta k dokonalé péči, která vás zaručeně nezklame.

kolagen-vrasky-plet-tabletky1

Chováte se ke svým vlasům tak, jak máte?

Poslední průzkumy jasně ukazují, že většina žen doslova neví, jak se má ke svým vlasům chovat. Jste na tom stejně? Můžete to snadno zjistit. Co vlasům škodí? Třeba to, pokud si je myjete příliš často – konkrétně tedy každý den. Stejně tak jim škodí i to, pokud je sušíte příliš horkým vzduchem. Vlasům ale neprospívá ani použití různých nekvalitních šamponů a kondicionérů. Dále nezapomínejte ani na správné česání, které začíná už volbou dobrého hřebenu. To vše jsou faktory, které mohou ovlivňovat jak jejich sílu, tak i hustotu, nebo i jejich samotný vzhled. Čím lépe se o ně budete starat, tím méně různých kosmetických a jiných doplňků budete potřebovat.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment