You are here
Pro krásu nohou i oken Akční nákupy DOMOV 

Pro krásu nohou i oken

Co mají společného nohy a okna ve vaší domácnosti? Asi vás napadne, že kvůli mytí oken vás budou bolet nohy. To jistě, ale o tom dnes řeč nebude. Čas od času při brouzdání na internetu narazím na zajímavé věcičky. Nedávno to byly 2 – bruska na nohy a vysavač na okna. Řekla jsem si, proč se o radost z nich nepodělit, že?

Dávám sbohem ztvrdlé kůži

Ráda nosím otevřené boty a chodím bosa. Následek? Ztvrdlá kůže na patách, která před zimou musí pryč, protože bych v uzavřených kozačkách asi umřela bolestí. Řešení je jediné, na pomoc musí přispěchat pilník a bruska na paty, protože použití pemzy je zdlouhavé a často bez efektu. Jak ale vybrat? Protože ztvrdlá kůže na patách je něco jako rodinné prokletí, dobře vím, že se musí vsadit na kvalitu. Je lepší si pořídit multifunkční přístroj, který spojuje obojí, tedy elektrický pilník na paty a brusku.

Elektrický pilník na paty

Moje volba? Po dlouhém výběru padla na Nexon Pedi 5v1, přesvědčily mě jeho 2 válečky v jedné hlavici. Efekt? Ztvrdlá kůže na patách mizí a nožky opět vypadají k světu. Super je, že lze elektrický pilník na nohy používat i volně (pouze s akumulátorem), takže kdekoliv.

Vánoční úklid zvládnu s úsměvem

Vždy na začátku listopadu bývám hodně nervózní, protože vidím, jak moc času mi zabere vánoční úklid. I to je taková naše rodinná tradice, že na vánoční svátky nesmí v domácnosti být ani smítka. Už mnohokrát jsem si říkala, že nebudu bláznit jako moje máma a s úklidem to nebudu tak přehánět. Jenže jsem to nedokázala. Jedno přece jen dělám jinak, hledám způsoby, jak si práci zrychlit a ulehčit. Každý rok si dělám radost a kupuji si nějakého pomocníka pro efektivní úklid.

Vysavač na okna

Letošním úlovkem je vysavač na okna Nexon Window Cleaner. Proč tento? Má rozprašovač, stěrku a 2 nádobky (jednu na saponát, druhou na vysátou vodu) a zabudovaný akumulátor, takže za sebou nebudu muset vláčet šňůru a dávat si pozor na každý pohyb.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment