You are here
Připravte nožky do sandálů! DOMOV 

Připravte nožky do sandálů!

Léto se kvapem blíží a vy můžete konečně zazimovat kozačky a vysoké boty, ve kterých jste museli mít stále uzavřené nohy. Těšíte se na baleríny, sandálky, žabky a vysoké podpatky? Pak nejdříve zkontrolujte, zda máte co ukazovat! Sloupaný lak z nehtů, suchá kůže či popraskané paty nejsou příliš atraktivní pro vaše okolí. Jak si tedy připravit nožky na léto?

Pokud se stydíte za svá chodidla a popraskané paty, nemusíte hned běžet k pedikérce, u které ve většině případů necháte obsah celé své peněženky.

rotační elektronický odstraňovač ztvrdlé kůžeMůžete si skvělou péči dopřát i v pohodlí vašeho domova! Stačí si pořídit rotační elektronický odstraňovač ztvrdlé kůže Orava CR-800, který je vhodný pro domácí suchou pedikúru, a můžete hýčkat vaše nohy každý den!

Možná, že si toho nevšimnete vy, vaše okolí však hodnotí váš celkový vzhled a všimne si i toho nejmenšího detailu, jako je právě ztvrdlá kůže na nohou či popraskané paty, které vašemu vzhledu opravdu nepřidají. Ne vždy ale máme dostatek času a financí na to, zajít si do salonu a dopřát si pedikúru od profesionálů. Právě proto je ideálním pomocníkem rotační elektronický odstraňovač ztvrdlé kůže Orava CR-800, se kterým se i u vás doma můžete cítit jako v salonu. Odstraňování suché a ztvrdlé kůže na nohou je bezbolestné, šetrné a můžete jej provádět de facto kdykoliv. Rotační brusný kotouček je efektivní a účinný, zároveň se ale nemusíte vůbec bát, že by vás s ním pedikúra bolela! V balení naleznete více druhů brusných kotoučů s různou hrubostí. Rotační elektronický odstraňovač ztvrdlé kůže Orava CR-800 má ergonomickou rukojeť, díky které se skvěle drží v ruce, a dostanete se tak na všechna místa, která potřebujete ošetřit. Balení obsahuje elektronický strojek, náhradní kotouček a čistící kartáček.

Odstraňovač ztvrdlé kůže si můžete pořídit za 299,- na www.orava.cz

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment