You are here
Jak ho potěšit: 3 tipy na pořádné vybavení do dílny Akční nákupy DOMOV 

Jak ho potěšit: 3 tipy na pořádné vybavení do dílny

Ať už jde o malou pracovní dílničku v garáži nebo větší provoz, vždy je dobré mít všechny věci uspořádané a na svých místech. Získáte díky tomu větší přehled o tom, co máte a kde se dané věc nachází. Díky tomu ušetříte čas během práce a vyhnete se starostem s neustálým hledáním šroubováku, kladiva či šroubu o vhodné velikosti. A jak by měl vypadat dílenský nábytek?

Přehledné uložení nářadí a dalších nezbytností

Základní vlastností, jakou by měl splňovat pořádný dílenský nábytek, je dostatečný prostor pro uložení všeho potřebného. Dobrou volbou je například dílenský stolek se zásuvkami po straně nebo nejrůznější vozíky s policemi i zásuvkami. Jejich výhodou je pohyblivost a snadná manipulace, takže je využijete například i pro práci před dílnou a podobně.

Různé kombinace nábytku a vybavení

Pro uložení všeho potřebného je často potřeba kombinace několika kusů dílenského nábytku. Skříně se zásuvkami se dají doplnit nástěnnými policemi nebo věšáky. Při výběru přemýšlejte nad velikostí vaší dílny a jejím uspořádáním. Snažte se co možná nejvíce využít daný prostor. Vytvořte si vlastní přehledný systém pro udržování pořádku. Šroubky, matičky a další drobné součástky umístěte do přihrádek, ať je v případě potřeby pohodlně najdete. Správným ukládáním všech věcí na své místo snižujete i riziko úrazu způsobeného zapomenutým nářadím.

Bezpečné a vzhledově líbivé vybavení

Nábytek do dílny by měl být nejenom vzhledové příjemný, aby prosvětlil každou dílnu, ale hlavně bezpečný. Platí to zejména pro pojízdné dílenské vozíky, které musí mít brzdu pro opravdu bezpečné zastavení na daném místě. Vsaďte proto na nábytek do dílny od profesionálních výrobců, kteří se na tento sortiment specializují a mají bohaté zkušenosti v tomto oboru. Nabízený sortiment si můžete v klidu prohlédnout na internetu a promyslet si, jestli se to bude hodit do vaší dílny.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment