You are here
Pořiďte si luxusní osvětlení, změníte tak celý design interiéru DOMOV 

Pořiďte si luxusní osvětlení, změníte tak celý design interiéru

Už dávno odzvonilo nevzhlednému osvětlení, které bylo na první pohled odpudivé. Dřevěné vyřezávané modely se nehodí pomalu ani na chatu a kýčovitá plastová svítidla jsou jako pěst na oko. Pokud si koupíte moderní svítidla, bude vaše domácnost designová.

Stojací a stolní lampy jsou nezbytností

Většina lidí má v místnostech jen centrální osvětlení, které je však v mnoha případech nedostačující. V obývacím pokoji ho užijete třeba při návštěvách, ale při četbě knihy anebo luštění křížovky je výhodnější malá lampička či stojací model. Tyto estetické doplňky mohou být extravagantní i klasické. Malé stolní lampičky se umísťují nejčastěji do ložnice na noční stolek a do pracovny na psací stůl. Mohou mít různé tvary a barvy. Jedno musí mít ovšem společné, a to dostatek světla při čtení i psaní. Interiérové stojací lampy jsou k dostání v extravagantním, luxusním i klasickém stylu a patří k nejoblíbenějším designovým kouskům.

Do obýváku přepychový lustr

V obývacím pokoji musí být luxusní lustr, který by měl být jeho ozdobou a klíčovou dekorací. Pokud si zvolíte kovové modely, které jsou třpytivé a mají nevšední provedení, trefíte do černého. Milovníci ojedinělých tvarů si přijdou také na své, protože je ohromí hranatá, kulatá, obdélníková, subtilní, vícečetná, kónická i válcová svítidla. Velice populární jsou LED panely, koule a technická osvětlení. Moderní svítidla berou dech. Jejich designy lahodí oku a vyhoví i nejnáročnějším uživatelům. Chromovaný či zlatý vzhled, zajímavé umístění žárovek a svítících propletenců signalizuje přepych.

I venku je potřeba vidět

Moderní svítidla a osvětlení nejsou jen výsadou interiérů. Venkovní produkty se budou hodit na strop a stěnu, do země i na zem. Osvětlete si účelně bazén, terasu i zahradní chodníčky. Se správnými modely nešlápnete nikdy vedle!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment