You are here
Podzimní toulky v podhradí DOMOV 

Podzimní toulky v podhradí

Máte rádi podzim? Těšíte se na dny, které ráno začnou mlhou, kterou se během dopoledne prokousá sluníčko, aby vykouzlilo na barvícím se listí ty nejkrásnější odstíny? Je vám líto následující týdny a měsíce strávit doma, za zdmi domů nebo okny paneláku? Vezměte si v práci volno, sbalte krosnu a vyrazte se toulat tam, kde je krásně za každého počasí. Procházky v podhradí Karlštejna vás nezklamou.

Chráněná přírodní oblast Český Kras a břehy Berounky jsou jako stvořené pro návštěvníky, kteří milují přírodu a jsou vnitřně nastaveni na klid a pohodu. Zázemí pro turisty vytvoří hotel u Karlštejna, jež se stane ideálním výchozím bodem pro vaše toulky a večer vám poskytne příjemný azyl k odpočinku.

Romantický hotel na břehu Berounky

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn má k dispozici stylové zařízené pokoje, rybí restauraci, letní terasu, která bude v příhodném počasí k dispozici, konferenční prostory, relax centrum a rozsáhlé parkoviště s nabíjecí stanicí pro elektromobily. Součástí hotelového areálu je 2.500 m2 rozlehlý soukromý ostrov se svatebním altánkem, s grilem a party stanem na břehu řeky Berounky.

Ubytováni poblíž Karlštejna je vyhledávané pro svou romantičnost i atraktivitu okolí. Pokoje jsou zařízené v noblesním duchu a jsou hodné té nejvyšší urozenosti. Jako praví šlechticové se budete cítit v pokoji Královny Elišky, který je koncipován v jedinečném elegantním stylu se zámeckou dubovou podlahou od specializované české firmy QC-FLOOR Karlštejn. Za nejluxusnější pokoj je považován THE BEST ROOM HER & HIS, jehož dominantou je volně stojící vana Villeroy & Boch, prosklená moderní koupelna s Dešťovou sprchou a luxusními italskými obklady, dubová podlaha a křišťálové lustry.

Zábava a atrakce pro celou rodinu

V podhradí Karlštejna se rozhodně nudit nebudete. Můžete se například vydat po naučené stezce, navštívit známé Koněpruské jeskyně nebo populární lom Amerika. Děti budou určitě nadšené ze zdejšího ZOO parku, v němž žijí exotická zvířata. Rodičové si mohou zahrát golf nebo navštívit karlštejnské vinice, jež v těchto dnech vydají svou úrodu. O zábavu bude postaráno i v případě, že bude pršet. Karlštejn láká i do interiérů, na výstavu betlémů a do muzea voskových figurín.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment