You are here
Osmany Laffita končí v Popelce! Proč? My to víme! DOMOV Drbárna 

Osmany Laffita končí v Popelce! Proč? My to víme!

Pokud vás zajímá móda, tak jste možná fanynkou pořadu Popelka, který se vysílá na Barrandov.tv. Českými hlavně bulvárními médii nedávno otřásla zpráva, že legendární návrhář a moderátor Osmany Laffita v tomto pořadu končí. Bylo napsáno mnohé, hodně špatného a pro Osmanyho nepříjmeného. Jak to bylo doopravdy? My to víme a vy díky nám také…

 

Osmany Laffita se stal tváří pořadu Popelka a hlavně díky jeho působení zde si pořad získával stále více fanynek. Proč tedy skončil? Důvody jsou dva:

Prvním problémem se odehrál 16.8.2016  během nové epizody, která se natáčela v Brně. Problém vznikl, protože nebylo dostatečně připraveno natáčecí studio. Bylo připraveno malé studio v podobě salonku v hotelu. Jako vybavení bylo použito 6 tzv. papírových roll-ups. Problém byl i v tom, že se studio nacházelo blízko silnice, takže nebyl na natáčení klid.

Osmany proto požádal, aby se natáčení pozastavilo kvůli absolutně neprofesionálním prostředkům na natáčení. Marketingová manažerka obchodního domu Olympia, která se přišla podívat na první natáčení, souhlasila úplně s Osmanyho názory.

Druhý problém nastal 21.9.2016. Osmany téměř 24 hodin před natáčením požádán, jestli kadeřník může v den finále, kde Osmany ohodnocuje týdenní nákupy, také něco říct o vlasech. Osmany ale uzavřel smlouvu, ve které je uvedeno, že jiný stylista bez jeho souhlasu nebude v pořadu vystupovat. Navrhl, aby kadeřník vystoupil v pořadu kdykoliv od pondělí do čtvrtka, ale nikoliv pátek, kdy se vždy koná finále.

Osmany Laffita se pro hlavně tyto neshody rozhodl z pořadu odejít. Vyjádřil se takto: „Nesouhlasím s kritikou v bulvárech, že jsem měl vysoké požadavky a že jsem si myslel, že jsem nepostradatelný, nikdo není nenahraditelný. Byl jsem spokojený s celým natáčecím týmem, včetně režisérů Michala Rykovského a Otakara Faifera, se kterými jsem měl vynikající spolupráci. Mimo tyto dva již zmíněné jediné incidenty, které nastaly a nebyly kompatibilní s mým jménem a moji profesionalitou bylo vše v naprostém pořádku.“

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment