You are here
Online seznamka: Jak zvýšit svoje šance k úspěšnému seznámení DOMOV 

Online seznamka: Jak zvýšit svoje šance k úspěšnému seznámení

Internetové seznamky jsou hitem moderní doby. Velké množství lidí zjistilo, že online seznámení je nejenom bezpečné, ale převážně spolehlivé. Aby to tak zůstalo, měli byste znát základní pravidla pro virtuální seznamování a dodržovat je za všech okolností. Díky tomu předejdete trapným odhalením nebo nepříjemným konfliktům. Vyhnete se také zklamání. Jak na to a jak zvýšit šance k úspěšnému seznámení?

Vyberte spolehlivou seznamku a vytvořte si jedinečný profil

Pro začátek budete potřebovat skutečně kvalitní seznamku, která má třeba i ověřené reference, nebo se k ní dostanete skrze doporučení. Některé seznamky jsou navíc určené jen pro jednorázová povyražení, jiná zase pro flirtování či vážný vztah. Vyberte si proto už předem prostředí, které bude vyhovovat vašim preferencím a tomu, co ve skutečnosti hledáte. Po registraci si nezapomeňte vytvořit profil, který vás bude ostatním představovat. Měli byste do něj uvádět jen pravdivé informace a také co nejvíc svých zájmů a priorit. Díky tomu se zvýší šance, že se objeví někdo, kdo ocení váš charakter a budete toho mít více společného. Zkuste být originální. Jedině tak se neztratíte mezi ostatními profily.

TIP: Pokud hledáte vážný vztah, měla by vás zajímat tato seznamka.

Prohlížejte si ostatní profily a hodně konverzujte

Pokud jste s vlastním profilem hotoví, můžete se pustit do prohlížení těch ostatních. Někdy si můžete dokonce už předem navolit, jaké profily se vám budou zobrazovat. Ať už na základě věku nebo jiných preferencí. Opět si tak ušetříte práci s filtrováním a vaše online seznámení bude rychlejší: pokud například po svém boku nesnesete kuřáka, systém je okamžitě vyloučí z vašeho výběru automaticky. Když se objeví někdo, kdo vás zaujme na základě profilu, stále ještě není vyhráno. Nyní nastává fáze komunikace a ta by měla probíhat skutečně aktivně. Jedině tak poznáte opravdové reakce na určité situace toho druhého a lépe si budete umět představit, zda jsou pro vás vyhovující, nebo si zkrátka nemáte s dotyčným co říct.

Před schůzkou se dobře připravte!

Profily a fotografie usnadňují rozhodování před prvním setkáním. Můžete zcela bez rozpaků odmítnout někoho, kdo vám vzhledově nepřipadá sympatický, a tak se vyhnout trapnému mlčení na schůzce nebo bolestivému odmítání. To platí samozřejmě i obráceně a měli byste umět přijmout odmítnutí stejně tak, jako ho dát slušnou formou někomu jinému. Pokud se všechno podařilo a máte už schůzku domluvenou, zaměřte se raději na nějaké veřejné neutrální místo. Stále existuje riziko, že se na druhé straně monitoru nachází někdo, kdo o sobě lhal. Bezpečnost je na prvním místě. Online seznamka už pomohla k seznámení mnoha párům, jejichž příběh se stal úspěšným. Proč byste svoji pohádku se šťastným koncem nemohli prožít i vy?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment