You are here
Odstranění kožních vad cévního původu DOMOV 

Odstranění kožních vad cévního původu

Trápí vás neestetické útvary cévního původu, mezi které patří žilky, hemangiomy a metličky? Mnohdy se nejedná jen o vadu na kráse. Metličkové křečové žíly například postihují každou druhou ženu a mohou být signálem toho, že žilní stěny ztrácí svou elasticitu. Následkem je tvorba větších křečových žil a žilní nedostatečnosti.

Ať už se chcete nežádoucích kožních vad cévního původu zbavit z estetických nebo zdravotních důvodů, nabízí se řešení v podobě laseru Candela V-Beam™, tato metoda je rychlá, efektivní a nevyžaduje následnou rekonvalescenci.

Seznamte se s laserem V-Beam™

mg-3244-ubcw58xber-crop-270-270Americká společnost Candela představila cévní laser V-Beam™ , který patří mezi nejefektivnější řešení kožních vad cévního původu. Jak tento laser funguje při odstraňování metliček, žilek a hemangiomů? Paprsek laseru na sebe selektivně váže krevní barvivo a rozkládá ho. Pomocí tepla se cévka sráží, tmavne a začne připomínat modřinku, časem se však vstřebá a zahojí. Výsledkem je krásná pleť i pokožka celého těla bez viditelných červených kreseb. Laser V-Beam™ umožňuje zvolit individuální nastavení pro každého klienta, energii paprsku je možné nastavit tak, aby si laser poradil s narušenými cévami a zároveň nepoškodil povrchovou vrstvu kůže.

Možnosti laseru V-Beam™

Nejvyhledávanější oblastí pro ošetření nežádoucích žilek je obličej. Cévní laser je však možné využít téměř na jakoukoliv partii těla. Kromě žilek, metliček a hemangiomů je možné laser V-Beam™ využít i při léčbě akné. Skvělých výsledků dosahuje také v případě výrazného zčervenání kůže, neboli růžovky, kuperózy, ohně, nadměrného červenání, červených jizviček po akné i červených strií, například po těhotenství. Cévní laser však není určený k odstranění křečových žil, jelikož se v tomto případě jedná o závažnější žilní onemocnění, které je vhodné řešit s odborníkem.

vb01-6Kkl8AwdOd

Viditelný výsledek během několika týdnů

Ošetření je ambulantní a trvá zhruba 30 minut, i přesto, že pulsy výrazně blýskají, ucítíte pouze jemné štípání. Několik minut po proceduře ošetřená místa pálí a mohou lehce otéct. Po zákroku mohou cévky získat růžovou až modročernou barvu, což značí, že se cévky srazily a během 7 až 14 dnů se zahojí. Konečný výsledek je viditelný během 3 až 6 týdnů. Ve výjimečných případech je nutné ošetření zopakovat.

Ošetření bez nutné rekonvalescence

Po ošetření cévním laserem V-Beam™ není nutná rekonvalescence, doporučuje se však minimálně tři týdny ošetřovanou oblast neopalovat. V případě, že se po zákroku vystavujete slunci, je vhodné chránit se krémem s ochranným faktorem SPF 50. Ideální je tedy ošetření podstoupit na podzim, v průběhu zimy, nebo na začátku jara.

logo

Zbavte se nežádoucích a neestetických kožních problémů cévního typu během pouhých 30 minut. Na klinice Mediestetik se na vás těší tým zkušených lékařů.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment