You are here
Obdarovat muže o Vánocích lze s láskou a přitom hodnotně DOMOV 

Obdarovat muže o Vánocích lze s láskou a přitom hodnotně

Vybrat dárky pro muže bývá nejtěžší. Už jste věnovaly vše, co vás kdy napadlo – hodinky, peněženku, aktovku, masážní sadu… a vše dobře slouží. Co věnovat o letošních Vánocích, aby byl dárek hodnotným, ale současně ze sebe vyzařoval, jak si dotyčného vážíte a jak jej máte rády?

Obdarujte muže medailí s jejich jménem

Nejde o žádný bezvýznamný dárek. Medaile se jménem je z investičního zlata nebo stříbra, a jde tedy o hodnotný dárek. Dá se kdykoliv prodat a zpeněžit jako investiční drahý kov. Jméno na medaili je zas znakem úcty a lásky k obdarovanému. Pražská mincovna vyrazila medaile mincovního typu se všemi běžnými českými i slovenskými jmény. Navíc každá medaile obsahuje i dané jméno v různých jazycích. I obdarovaný bude překvapen, jak se jeho jméno řekne či píše v jiných zemích, včetně těch exotičtějších.

Tento unikátní dárek se hodí pro muže v celé rodině: pro syna, bratra, otce, dědečka, pro přítele i manžela. Největším hitem jsou stříbrné medaile se jménem, které jsou cenově velice dostupné, stojí pouhých 880 Kč. Dražší, z ryzího 24 karátového zlata, pořídíte v částce kolem 24 950 Kč.

Medaile – to je fenomén mužského světa

Muži milují sport, a proto milují i medaile. Ty jim pod vánoční stromek máte možnost věnovat i v jiné podobě než se jménem. Třeba právě se sportovními motivy, ale i s různými symboly štěstí, s ryzím přáním či s vyznáním lásky. I tyto dárky pro muže lze pořídit ve stříbře nebo ve zlatě, vždy jako investiční. Jde tedy současně o zajímavý způsob, jak elegantně věnovat peníze.

1 gram zlata jako exkluzivní dárek

Dokonce máte možnost věnovat skutečnou zlatou cihlu. Je sice malinká a váží pouhý 1 gram, jde však o standardní investiční slitek. Zlaté slitky, tedy zlaté cihly, lze pořídit v různých velikostech. Právě od jednoho gramu. Tato cihlička se sice prodává jako dárková, ale opět ji lze za aktuální cenu zlata standardně prodat. Stojí kolem 1500 Kč a jako dárek je nejen hodnotná, ale především vtipná.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment