You are here
Nestíháte vaše oblíbené pořady v České televizi? Pusťte si je zpětně na internetu! DOMOV 

Nestíháte vaše oblíbené pořady v České televizi? Pusťte si je zpětně na internetu!

Je vaše pracovní vytížení stále větší? Nemáte moc volného času a když ano, snažíte se jej trávit co nejvíce s rodinou? Nestíháte kvůli velkému vytížení sledovat v televizi své oblíbené pořady? Zejména Česká televize je za své pořady, seriály a dokumenty skvěle hodnocena. Naštěstí v dnešní době vám nemusí utéct ani jeden díl. Vše si můžete pustit zpětně, na internetu a kdykoliv.

Co se vyplatí vidět na stanici Čt1?

Česká televize každoročně připravuje pro své diváky hned několik nových seriálů a také televizních filmů. Filmy i seriály mají skvělou výpravu, kostýmy, scénáře i režii. A jaké seriály připravila Česká televize letos a pro které se vyplatí pustit Čt1 archiv? Mezi nejvíce lákavé patří druhé série oblíbených pořadů Život a doba soudce A.K. nebo První republika. Úplnou novinkou je například komediální seriál Trapný padesátky. Mezi divácky nejoblíbenější dokumenty České televize patří 13. komnata. Milovníci vaření si užijí pořad Kluci v akci a maminky na mateřské dovolené i babičky najdou spoustu rad a zajímavých informací v pořadu Sama doma.

Co se vyplatí vidět na stanici Čt2?

Druhá stanice České televize je více dokumentární. Převažují v ní cestopisné dokumenty, například s Miroslavem Donutilem. Často stanice Čt2 natáčí a vysílá také dokumenty o české historii. Stanice častěji vysílá celovečerní filmy z nepříliš známých filmařských zemí. Polské, dánské, holandské nebo maďarské filmy na stanici rozhodně nejsou výjimkou. I proto se vyplatí vyhledat Čt2 archiv.

Kde archiv české televize najít?

Možností, kde a jak najít pořady České televize na internetu, je několik. Ovšem ne všechny stránky jsou přehledné a rychlé. Jestli chcete své pořady najít rychle a okamžitě si je pustit, najděte si Spustit.cz. Na této stránce najdete  přehledně všechny pořady České televize podle data vysílání. Žádné složité hledání.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment