You are here
Neodolatelné spojení super chutí Joghurt Schnitte od Ferrero – smlsnete si zdravě? DOMOV 

Neodolatelné spojení super chutí Joghurt Schnitte od Ferrero – smlsnete si zdravě?

Dieta, udržování ideální váhy, neustálé potlačování chuti na sladké. Říká vám to něco? Dámy, nemučte se. Pokud máte na sladké chuť, dejte si ho. Vždy ale s mírou. Mlsat se dá i zdravěji, stačí si dobře vybrat. Na trhu se objevil Joghurt Schnitte. Splní i vaše přísné nároky?

Joghurt Schnitte jako snídaně či svačinka do kapsy

Když se řekne Ferrero, možná se i vám jako první vybaví lahodné čokoládové bonbony, které dietní rozhodně nejsou. Výrobce to moc dobře ví, takže se snaží překvapit. Do srpna je na pultech obchodů k dostání mňamka jménem Joghurt Schnitte. Jedná se o spojení kakaového piškotu a jogurtové náplně s citronovou příchutí. Cílem Ferrero bylo vytvořit lehkou svačinku nebo snídani. Stačí si pouze vzít Joghurt Schnitte z ledničky a pochutnat si.

Ve složení se nachází Jogurt (29,5%), čerstvé plnotučné mléko (19%), cukr, palmový olej, pšeničná mouka, celé vejce v prášku, dextróza, odstředěné mléko, jogurt prášek, hruškové šťávy koncentrát, pšeničné otruby, přepuštěné máslo, med, mléčný protein, kypřící látky: disodný difosfát, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan amonný; Emulgátor mono- a diglyceridy mastných kyselin, nízkým obsahem tuku kakao, sůl, vanilin, přírodní citrónové aroma.

Dáte si?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment