You are here
Nemáte čas si vařit každý den? Objednejte si nutričně vyvážené jídlo až domů DOMOV 

Nemáte čas si vařit každý den? Objednejte si nutričně vyvážené jídlo až domů

Snaha o snížení váhy není jediným důvodem, proč lidé zkoušejí různé diety, radí se s nutričními specialisty a zvýšenou aktivitou se snaží o přeměnu tukových zásob ve svalovou hmotu. Existují pracovně vytížené osoby s nedostatkem času. Ty nemají čas se denně věnovat přípravě vyvážené stravy, natož jídelníček přesně dodržovat. Ale i sportovci či manuální pracovníci mají mít pravidelný přísun kalorického jídla s dostatečným procentem minerálů, vitaminů a látek potřebných pro stoprocentní, zdravé nasycení.

Krabičková dieta šetří čas a přináší uspokojení chuťovým buňkám

Výtečným pomocníkem, který usnadňuje přípravu denního, respektive dlouhodobého jídelníčku, je krabičková dieta. Její zpracování probíhá individuálně podle zadaných požadavků zájemce o pravidelné, vyvážené stravování. Jak se takové menu připravuje? Dle zadaných kritérií strávníka se připraví pestrý, chutný, nutričně vyvážený, a přesto zdravý jídelníček ve spolupráci s nutričním dietologem. Objednáním čerstvých potravin od prověřených tuzemských dodavatelů začíná rychlý proces přípravy diety v krabičkách. Dodané suroviny jsou ihned zpracovány, připraví se z nich jídla, která se vloží do originálních krabiček. Ty se neprodyšně uzavřou, označí a zchladí na ideální teplotu. Tak jsou zaručeny čerstvost a udržení kvalit připravené stravy.

Zdravé jídlo v krabičce je tepelně upravené a zchlazené

Krabičková dieta Praha je primárně určena pro odběratele z Prahy. Jídlo je možné si objednat a bude k vám dováženo speciálním chladicím vozem. Krabičky je možné si rovněž vyzvednout na výdejních místech. Moderní chladicí prostory zajišťují vždy čerstvé potraviny s neklesající kvalitou. Po doručení krabičky uchovávejte v chladu a spotřebujte do 48 hodin.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment