You are here
Několik rad, jak vybrat ideální in-line brusle Akční nákupy DOMOV 

Několik rad, jak vybrat ideální in-line brusle

Konečně začalo léto a příjemné slunečné počasí nutí i toho největšího povaleče vyrazit ven. Tato roční doba je ideální pro sportování na in-line bruslích, díky nimž zažijete nejen super zábavu, ale taktéž vám pomohou zformovat postavu. Přinášíme vám několik rad, jak si vybrat ideální model.

Kvalita na prvním místě

Nejčastější chyba, jakou lidé při pořizování in-line bruslí dělají, je hledání co nejnižší ceny. Když totiž pořídíte až podezřele levné kolečkové brusle, nemůžete přeci očekávat, že budou vyrobeny z kvalitních materiálů. To s sebou přináší nejen riziko brzkého porouchání bruslí, ale taktéž, pokud dojde k nějaké poruše během jízdy, si kvůli tomu můžete přivodit nepěkné zranění. Vždy tedy pečlivě zkoumejte provedení i pevnost jednotlivých komponentů a posuďte jejich životnost.
Dále je třeba myslet na to, aby vám vaše nové in-line brusle poskytly patřičnou stabilitu, protože bez ní se pří jízdě neobejdete. Daný model vás nesmí nikde tlačit ani vám být příliš volný, jinak opět hrozí riziko zranění. Ideální je, pokud si můžete brusle vyzkoušet, avšak bohužel ne vždy je tohle možné. Taktéž záleží na tom, zda už máte s bruslením nějaké zkušenosti či nikoliv, protože ne všechny modely bruslí jsou vhodné pro úplné začátečníky.

Jaká zvolit kolečka

Jistě vás také zajímá, na jaké parametry se při výběru zaměřovat. Tím nejdůležitějším jsou kolečka, která by měla korespondovat s vašimi zkušenostmi i požadavky, jež na brusle máte. Pro někoho, kdo s bruslením začíná a na projížďku vyrazí jednou za čas, perfektně postačí kolečka velká 80 mm. Pro zkušenější jezdce preferující rychlejší jízdu zase jsou super kolečka 84 mm. Hodně zkušení bruslaři, kteří se nebojí opravdu rychlé jízdy, mohou volit kolečka 90 mm a více.
Velký výběr bruslí i různých doplňků, jako jsou například rukavice na in-line, nabízí společnost Bauer. Nahlédněte do jejich e-shopu a vyberte si to pravé ořechové.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment