You are here
Návštěva sex shopu nabízí spoustu zajímavé inspirace Akční nákupy DOMOV 

Návštěva sex shopu nabízí spoustu zajímavé inspirace

Každý se čas od času potřebuje odvázat. Sexualita není dnes žádné tabu a občasné okořenění sexuálního života je naopak zcela běžné. Někdy můžete být jen zvědaví. Možná ale hledáte něco, co byste mohli vyzkoušet se svým partnerem, protože potřebujete zpestřit váš vztah. Pomůcky ze sex shopu přitom mohou být i nápadité dárky pro dobré přátele nebo pro vašeho partnera. Radost můžete udělat i sama sobě…

Odhoďte zábrany! Nakupovaní v sex shopu je úplně normální

K návštěvě sex shopu většinu lidí přiměje zvědavost. Většinou zde však nic nekoupí, protože se stydí prodavačky zeptat na věci, které je zajímají nebo zkrátka danou pomůcku nechtějí ani brát do ruky. Jsou to všechno již dávno přežité a úplně zbytečné zábrany. Pokud svoje rozpaky nedokážete překonat, můžete vyzkoušet internetový sex shop, kde se možná díky anonymnímu nákupu z domova osmělíte snadněji. Virtuální obchody přitom nabízejí uspořádaný seznam různých kategorií a tedy i více času na rozhodování. V prvé řadě si však musíte uvědomit, co je cílem vašeho nákupu. Koho toužíte uspokojit a také jakým způsobem toho chcete dosáhnout. Výběr je skutečně pestrý.

fun_factory_stronic_drei_1407416013_720x720_ft_90Každá žena by doma měla mít alespoň jeden vibrátor

Mezi nejžádanější pomůcky patří vibrátory. Jde o nejrozšířenější erotickou pomůcku vůbec, prodávají se v mnoha provedeních a variantách. Některé jsou dokonce multifunkční a nabízejí mnoho nových prožitků. Například vibrátory Fun Factory jsou revolučním důkazem o tom, že nic není nemožné. Jsou moderní, funkční, pohodlné a především dobíjející. Zvláště poslední vlastnost ženy oceňují nejvíce. Navíc designové prvky těchto vibrátorů jsou skutečně neotřelé.

Král mezi vibrátory zbořil všechny zažité domněnky

Asi nejoblíbenějším vibrátorem je Stronic Drei, který rozhodně stojí za zmínku, protože mnoho žen, které ho již osobně vyzkoušely, připustily, že připomíná téměř opravdový pohlavní styk. Fun Factory Stronic Drei je přitom od ostatních vibrátorů odlišný v jedné základní věci. Tento totiž nevibruje, ale pulzuje směrem nahoru a dolu, čímž vytváří dojem přirážení. Navíc má velmi tichý chod a ovládá také tzv. handsfree režim. Velmi často si ho pořizují ženy, které jsou momentálně bez partnera, ale výjimkou nejsou ani páry, které si s jeho pomocí osvěžují svůj společný sexuální život.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment