You are here
Náramek jako nositel vzpomínek DOMOV 

Náramek jako nositel vzpomínek

Sháníte nějaký originální dárek pro dívku, ženu, dceru, vnučku, přítelkyni, manželku nebo kolegyni v práci? Rozhodně nic nezkazíte originálním šperkem.Třeba náramkem s korálky.

Hitem současné doby jsou například náramky, na něž obdarovaná může postupně navlékat samostatné korálky. A ty se mohou stát námětem pro další dárky. Pro nositelku bude takový náramek obzvláště cenný, protože jí každý korálek spolu s osobou obdarovaného bude připomínat příležitost, ke které jej dostala. Jeden náramek se tak stane nositelem několika vzpomínek.

Pandora náramek

Přesně to nabízí náramky Pandora. Jejich bohatý výběr najdete například na www.darky-prozeny.cz. A jak takový náramek funguje? V první řadě si musíte pořídit základní náramek, na něž budete korálky navlékat. Ten může být stříbrný, zlatý, ale třeba i kožený.

Délka náramku

Důležité je zvolit správnou délku náramku. Tu v podstatě udává velikost vašeho zápěstí. K ní přidejte zhruba 2 centimetry, ale také počet korálků, jež máte v plánu na náramek umístit. V každém případě je lepší pořídit si větší náramek, jejž není problém zkrátit. Obráceně to už ale tak snadné není.

Korálky pro náramky

A na tento náramek si budete navlékat jednotlivé korálky Pandora. Jejich bohatý výběr najdete například zde: https://www.darky-prozeny.cz/koralky-pro-pandora-naramky. Vybírat můžete mezi korálky skleněnými, stříbrnými i zlatými. Zajímavé ale jsou i různé přívěsky či korálky s krystaly Swarovsky.

Nezapomeňte na stoppery

Stejnoměrného rozmístění korálků docílíte prostřednictvím speciálních klipů, tzv. stopperů. Díky nim korálek nebude po náramku „cestovat“ a zůstane na jednom místě. Korálky Pandora doporučujeme na náramek přidávat postupně, ne najednou. Po určité době z něj budet mít hotové umělecké dílo, které bude radost nosit.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment