You are here
Máma v zastoupení, aneb opatřete si profi hlídání DĚTI DOMOV 

Máma v zastoupení, aneb opatřete si profi hlídání

Ani ta nejšikovnější maminka není stroj typu perpetuum mobile, který setrvačně jede a jede, aniž by dobil baterky. Každá žena od dětí potřebuje čas od času vypnout a načerpat nové síly. Jedné se to podaří během odpoledne při návštěvě kadeřnice nebo kosmetičky, jiná si „odfrkne“ při nákupech, další musí vypadnout na pár dní z domu. Ať tak nebo tak, je na čase opatřit si hlídání.

Když babička nemůže nebo nechce zaskočit maminku a suplovat její povinnosti, přispěchá na pomoc profesionální hlídání dětí v Praze. Agentura Slunečnice zajišťuje jednorázové i pravidelné hlídání a dokáže splnit veškeré nároky rodičů, získat si přízeň dítěte a respektovat přitom jeho osobnost.

Aby dítě nestrádalo

Osobní přístup je tím nejlepším způsobem, který dokáže fungovat na bázi rodinných zvyklostí a ušetřit dítě zbytečného stresu, který může nastat, až zjistí, že o něj bude dočasně pečovat jiný člověk, než milovaná máma. Hlídání je možné si otestovat na zkoušku a přitom si vybrat chůvu podle svých přestav.

Posláním chůvy je plně pečovat po smluvený čas o dítě, ale není žádnou překážkou, pakliže se objednávka služby rozšíří i o vaření, drobný nákup nebo úklid. Ceny za hlídání dětí začínají na 160 korunách za hodinu. Pravidelné hlídání je finančně zvýhodněno. Příjemným bonusem je skutečnost, že není účtován příplatek za hlídání dítěte v době jeho nemoci a není tak problém je například doprovodit k lékaři.

Profesionální agenturní péče

Hlídání je možné realizovat v noci, ale i o svátcích a víkendech. Naprosto dostupnou službou je i hlídání v cizím jazyce, stejně jako péče v hotelích nebo na jinde smluvených místech. Cena na hodinu za hlídání dětí je nastavena tak, aby za ni mohla být odvedena co nejkvalitnější práce. Při výběru a rezervaci soukromé chůvy je účtován speciální poplatek.

Proč svěřit své dítě Slunečnici? Vyzkoušíte si den hlídání zdarma, do pozice chův jsou přijímané pouze prověřené a vzdělané ženy, které jsou důvěryhodné a zkušené. Dalším benefitem je skutečnost, že u stálých zákazníků nejsou požadovány žádné platby předem. Ještě stále jste na vážkách, zda si udělat pauzu od dětí? Lepší podmínky pro svou dočasnou absenci nenajdete.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment