You are here
Konec magie: pořiďte mu tričko, které mu bude konečně slušet DOMOV Móda 

Konec magie: pořiďte mu tričko, které mu bude konečně slušet

Máte doma módního mága, který přijde do obchodu, sáhne po prvním tričku, které vidí, ani si ho nevyzkouší a už běží ke kase, jen aby nemusel v obchodě trávit moc času? Doma pak láteří nad tím, že mu triko nesedí, ale přece nepřizná chybu, takže ho i přesto nosí?

Jako správná žena se z toho můžete zbláznit a neustále opakujete větu: já jsem ti říkala, že sis měl to triko zkusit. Ruku na srdce: vy ještě nevíte, že to nezabírá? Chlapi prostě nepřiznají chybu a nestanou se z nich vášniví milovníci nakupování. Jediným řešením, jak ho obléknout do trička, které mu bude konečně slušet, je vzít vše do vlastních rukou.

Neměňte ho, jen nabídněte lepší variantu

Jednoduše zapomeňte na to, že co se líbí vám, z toho bude nadšený i váš partner. Jeho styl nezměníte nikdy, snadno ho ale poupravíte. Musíte na to jít ale postupně, s rozvahou a trpělivostí. Když budete v obchodě nebo koukat na modely na internetu, ukažte mu, co se líbí vám. Snažte se najít několik modelů, aby se k nim muž mohl vyjádřit. Opatrně se ho ptejte na barvy, střih, jestli se mu více líbí nápisy nebo obrázky apod. Snadno zjistíte, na co se zaměřit, a pak už jen jednoduše vyberete takové pánské tričko, které se bude líbit vám oběma.

Na jednom místě mají modely na korby i klasiky

Muži nad střihem nepřemýšlí a často volí pánské tričko, které absolutně neodpovídá typu jejich postavy. Špatně volí střih, velikost i barvu. Je to přitom tak jednoduché: na vyrýsovaná těla se hodí upnutá pánská trička, která dají vyniknout i pekáči buchet. Na takovou postavu se hodí i větší výstřih. Naopak nějaké to kilo navíc se schová pod volnějším tričkem, pozornost od kulatého bříška odláká třeba límeček nebo výrazný obrázek či nápis v horní části. Vždy se držte typicky pánských barev. Růžová je sice pěkná barva, ale na mužích nic moc. Výjimkou je sytě červená například v kombinaci se zelenou nebo černou, to vždy vypadá luxusně. Ideální barvy jsou: šedá, bílá, černá, všechny odstíny modré a zelená.

Pro inspiraci a výhodný nákup koukněte na nabídku na www.taxido.cz. Mají trička od XS až po 3XL s krátkým i dlouhým rukávem, seženete zde i POLO trička. Výhodu nákupu jsou nejen kvalita, široký výběr a dobré ceny, když se seknete ve velikosti, není problém pánské tričko vyměnit za větší, případně za jiné zboží.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment