You are here
Klasickým igelitkám odzvonilo. Přichází čas odbouratelného plastu Akční nákupy DOMOV 

Klasickým igelitkám odzvonilo. Přichází čas odbouratelného plastu

Za posledních 50 let se na světě vyrobilo neuvěřitelné množství plastových sáčků a tašek, které však většinou končí nikoli na recyklační lince, ale v přírodě, kde způsobují obrovské problémy. Nejde jen o to, že plastový odpad přírodu hyzdí, ale může též zabíjet nevinné živočichy. Není divu, že se firmy na celém světě snaží usilovně najít řešení tohoto celosvětového problému. Vznikají nové druhy ekologicky odbouratelného plastu, jejichž výsledkem je ekologická nákupní – taška.

Ptáte se, jak může být igelitová taška ekologická?

Není to totiž jen běžná plastová nákupní taška – ekologická varianta přírodu nejen nepoškodí, ale navíc jí ještě prospěje. Nevěříte? Tyto k přírodě šetrné igelitky jsou totiž vyrobeny z hmoty Ecomater, jejíž základní surovinou je přírodní škrob. Přestože ji na první ani druhý pohled od plastu nerozeznáte, v přírodě se působením vody a kyslíku velmi rychle rozpadne na původní organické komponenty, které dodají půdě tolik potřebné živiny. U vás doma tyto ekologické nákupní tašky můžete vložit do kompostéru a získat tak cenné organické hnojivo pro vaši bio zahrádku.

Dejte vašemu podnikání ekologický impuls

Pokud provozujete například obchod, vaši zákazníci jistě ocení, pokud si budou moci odnést nákup v tašce. Zde nabízejí eko tašky skvělou příležitost, jak potěšit vaše zákazníky, a zároveň jim dát najevo, že to s ochranou přírody myslíte vážně. Na stránkách ekologickeigelitky.cz si můžete vybrat z mnoha typů ekologických nákupních tašek různých tvarů vyrobených z různých typů biologicky odbouratelných materiálů. Ekologické tašky vám zde navíc potisknou logem či sloganem dle vašeho výběru. Získáte tím praktický a účinný reklamní předmět pro vaše zákazníky. Každý z nich bude okamžitě vědět, že zodpovědnost vůči životnímu prostředí pro vás není pouze prázdným pojmem.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment