You are here
Karty jako pomoc DOMOV 

Karty jako pomoc

Život prostě není vždycky růžový. Máte problémy s partnerem? Nedaří se vám v práci? Nejste spokojená a hledáte cestu, jak konečně začít žít? Když se nedaří, hledáte útěchu, radu a porozumění u kamarádky, ale ta zrovna nemůže, nebo vás úplně dokonale nechápe?

Síla věštění

V těžkých i radostných chvílích se lidé upínají ke spirituálnímu světu. Nemusíte věřit v žádného boha, v posmrtný život ani v to, že nad námi bdí strážní andělé. Ovšem semínko toho, že existuje „něco mezi nebem a zemí“, hlodá jistě i ve vás. Už od pradávna se mezi obyčejnými lidskými bytostmi objevují ti, kteří právě to „něco“ vnímají více než ostatní. Své schopnosti ukazují různě. Věští z karet, využívají hvězdy, čísla a třeba i křišťálovou kouli. Žijeme-li spokojeně, vnímáme je tak trochu jako „blázny“, když vše nejde podle představ, začneme se na ně upínat. A je to vlastně správně. Vždyť kdo jiný by měl vykřesat jiskřičku naděje, že se život zlepší a bude zase lépe.

vestirna

Profesionální kartářky a moderní doba

Například ve starověku museli lidé, kteří chtěli znát budoucnost, podniknout náročnou cestu do Delf, kde působila vědma Sibyla. Její věštění bylo na tehdejší poměry extrémně drahé a dostupné jen několika vyvoleným. Tak jako téměř vše, moderní doba změnila i oblast věštění. Za vědmami nemusíte podnikat dlouhou pouť. Vlastně jen stačí zvednout sluchátko a zavolat.

Jako „české Delfy“ v současné době funguje věštírna online Orisio. Najdete ji na adrese orisio.cz. Působí v ní profesionální kartářky, které dokáží poradit a ujasnit, proč se vám dějí věci, které vás trápí. K věštění používají výklad karet v několika podobách. Používají tarotové, andělské, cikánské i mariášové karty. Věštírna funguje nepřetržitě. Na webových stránkách najdete telefonické kontakty a současně medailonky kartářek. I když budete v telefonickém spojení, na sympatiích záleží. Máte-li trable, neničte se jimi! Jeden telefonát vás posune na lepší cestu…

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment