You are here
Jsou jí úctyhodné 2 miliardy let, přesto pomůže každé ženě! DOMOV Zdraví z přírody 

Jsou jí úctyhodné 2 miliardy let, přesto pomůže každé ženě!

Chcete mít hebčí pokožku? Zbavit se uhříků? Pochlubit se hustšími a pevnějšími vlasy? Chemie zafunguje na chvilku, příroda dlouhodobě. Odhalte kouzlo, které je na planetě už 2 miliardy let a moderní doba mu dala reálnou podobu.

Vzácná hornina šungit zřejmě dokáže zázraky

Příroda je mocná čarodějka, ukrývá obrovskou sílu, i vy ji snadno využijete. Začněte tím, že se budete dívat okolo sebe a zaměříte se na bylinky. Ty v sobě obsahují minerální látky, vitamíny a silice, které prospívají lidskému zdraví mnohdy s větším účinkem než chemické látky.  Moderní doba umožňuje všem využít i vzácnosti přírody, jako je šungit. Jedná se o 2 miliardy let starou polyminerální uhlíkovou horninu, která jako jediný minerál na světě obsahuje přírodní fullereny. Je to výjimečná forma čistého uhlíku. Má několik specifických vlastností, které vypadají jako z říše pohádek. Dokáže například čistit vodu a obohacovat ji o cenné minerály, dodávat energii, rušit geopatogenní zóny aj.

logoDíky složení i vlastnostem se uplatňuje hlavně v kosmetice

Šungit má pozitivní účinky především na pleť, protože má antioxidační účinky. Dokáže podpořit její přirozenou krásu, čistit ji a vyřešit časté problémy, jako jsou uhříky a černé tečky. Prospívá také vlasům, kterým vrací sílu a zvýrazňuje jejich lesk. Na prodej kosmetických přípravků s obsahem vzácné horniny se specializuje e-shop vbeauty.cz. Nabízí krémy, mýdla, šampony a masky na vlasy, všechny obsahují blahodárnou šungitovou vodu.

Vybíráme za vás

Regenerační – šungitový šampon

Jeho složení aktivně podporuje regeneraci vlasů. Obsahuje šungit, keratin a severní rakytník, společně pracují na posílení vlasů a obnově jejich přirozeného lesku.

regeneracni_sampon-600x600

Černé šungitové mýdlo

Má silné antioxidační účinky, pokožku vyživuje a podporuje její pružnost. Má také čistící efekt a zmírňuje podráždění pokožky.

mydlo_cerne-600x600

Další přípravky si prohlédněte na vbeauty.cz.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment