You are here
Jídelní set může být ozdobou vaší domácnosti DOMOV 

Jídelní set může být ozdobou vaší domácnosti

Kuchyně a jídelna už dávno nejsou ty tmavé místnosti, které si pamatujete z panelových domů. Naopak se pomalu stávají jednou z nejdůležitějších místností v domácnosti. Možná si to ani neuvědomujete, ale trávíte zde společně s celou rodinou velkou část dne.

Je celkem jedno, jestli tudy jen ráno prolítnete, v poledne se stavíte na menší rychlý oběd a hlavní společný čas tu trávíte při večeři, jídelna má pro každou rodinu své kouzlo, a jako taková si zaslouží i odpovídající vybavení.

Podle čeho vybrat jídelní set?

Samozřejmě je velmi důležité, abyste se v místnosti cítili celkově příjemně a scházeli se zde rádi. Z toho důvodu je velice důležitý styl a tedy i celkový vzhled jídelního setu. Naštěstí v dnešní době není problém zakoupit téměř cokoli, co vás napadne. Ovšem neměli byste spoléhat pouze na aktuální trendy, ale výběr by měl být ovlivněn i funkčností nábytku. Podle čeho teda vybrat vhodný nábytek do kuchyně?

Na prvním místě by měl být výběr velikosti a tvaru stolu. Na jednu stranu musíte brát v úvahu velikost místnosti a na tu druhou i velikost vaší rodiny. Vejdete se všichni k menšímu čtvercovému stolu, nebo potřebujete dlouhý oválný? Kulaté a oválné stoly jsou oblíbené právě pro možnost libovolně přidávat a odebírat židle. Dalším rozhodujícím prvkem je kvalita materiálu jídelní sestavy. Můžete zvolit buď levnější lamino, dražší dýhu, či v dnešní době stále více oblíbenou kombinaci kovu a skla.

Dona-shop

Pokud tedy plánujete vyměnit váš starý jídelní set za nový a nevíte si rady s výběrem, určitě navštivte internetové stránky obchodu Dona-shop.cz. Zde najdete skutečně širokou nabídku stolů i židlí ve všech možných velikostech i provedeních. Stačí si jen ujasnit, kolik lidí kolem vašeho stolu bude sedět a jaký materiál v jídelně chcete. Pak už stačí jen vybrat ten nejlepší kuchyňský nábytek přímo pro vás.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment